O NAS

Rodzina ze Szczecina, czyli…no właśnie, kto? Najtrudniej jest chyba napisać coś o sobie. Bo właściwie, co jest w nas takiego, co mogłoby spowodować, że na zechcecie na dłużej zostać z nami?

Olga, Przemek, Karolina i Michał, a także Beza i (od niedawna) Kręciołek, czyli zwyczajna rodzina 2+2+2, która na miejsce swojego zamieszkania wybrała Szczecin. Na naszym blogu nie znajdziecie informacji o kolejnych wycieczkach na drugi koniec świata, a także o promocjach w najlepszych butikach, bo…cóż, zwyczajnie nas na to nie stać. Znajdziecie za to szereg informacji, porad i testów dotyczących rzeczy zwyczajnych i codziennych. Tak jak pewnie i Wy, każdego dnia zmagamy się z prozaicznymi problemami – czemu więc nie spróbować robić tego wspólnie?

Chcecie poznać nas bliżej?

Jesteśmy małżeństwem z sześcioletnim stażem, chociaż razem jesteśmy od 2006 roku. Poznaliśmy się na pierwszym roku studiów. Olga je dopiero zaczynała, Przemek rozpoczynał właśnie swój drugi kierunek. Jeśli myślicie, że połączyła nas milość od pierwszego wejrzenia to niestety musimy Was tutaj rozczarować. Trochę to trwało zanim wpadliśmy po uszy.  

Olga –  żona i matka, a zawodowo specjalista ds. eksportu odpowiedzialny za rynki skandynawskie. Na co dzień lubi długie kąpiele, wciągające seriale i dobre książki. Ubolewa, że ma niewiele czasu na wszelkie przyjemności. 

Przemek – specjalista ds. ochrony środowiska, doktorant na uniwersytecie szczecińskim. Fan piłki nożnej, koszykówki i dobrej książki. Udziałowiec Realu Oviedo.

Karolinka – pełna energii rozbrykana 4-latka, która lubi postawić na swoim. Charakterek i usposobienie odziedziczyła po mamusi. Lubi czytać, układać klocki i oglądać bajki.  

Michałek – spokojny i ciągle uśmiechnięty mały chłopiec. W maju 2017 roku postanowił nas zaskoczyć i przyszedł na świat trzy tygodnie przed planowanym terminem porodu. Lubi grające zabaki, gryzaki oraz długie spacery.  

Beza – suczka rasy West Highland White Terrier, nasze pierwsze dziecko. Od 9 lat jest członkiem naszej rodziny. Lubi z nami spać i potwornie rozpycha się w łóżku. Uwielbia jeść arbuzy. 

Kręciołek – chomik dżungarski. Do naszej rodziny dołączył 6 grudnia 2017 roku. Lubi się wspinać oraz biegać, ale najbardziej lubi jeść i spać.

Gdzie możesz nas spotkać oprócz bloga?

Często spacerujemy po ulicach Szczecina, aczkolwiek najczęściej można nas spotkać w Lasku Arkońskim, gdzie słuchamy śpiewu ptaków i rozkoszujemy się pięknymi widokami.

Jeśli masz do nas  jakieś pytania to pisz śmiało na nasz adres mailowy: kontakt@rodzinazeszczecina.pl

Zajrzyj również na nasze profile społecznościowe, gdzie dzielimy się z Tobą kawałkiem naszego życia:  

Zaobserwuj nas tam! Na pewno tego nie pożałujesz!

Olga i Przemek