MODA I URODA

14 stylizacji dla mamy i córki

Ostatnio całą rodziną szykowaliśmy się do sesji zdjęciowej. Chciałam by nasz wizerunek był spójny. Przekopałam całe mnóstwo stron internetowych, które mogły pomóc mi, w znalezieniu odpowiedniej stylizacji. Od kiedy mam córkę marzyłam o zestawie ubrań „dla mamy i córki” i takich właśnie szukałam dla siebie i dla Karoliny. A skoro już wykonałam kawał roboty, to ułatwiam Ci sprawę i podsyłam miejsca w sieci, gdzie będziesz mogła zakupić tego typu ubrania.

Jestem przekonana, że jeśli jesteś mamą dziewczynki to na bank pomyślałaś kiedyś o tym, by ubrać Was tak samo. Z jednej strony wygląda to trochę kiczowato, a z drugiej bardzo uroczo. Dla siebie i Karoliny szukałam czegoś w stonowanych kolorach, ale we wpisie znajdziesz też bardziej wyszukane propozycje ubraniowe w różnym przedziale cenowym.

Ubrania dla mamy i córki – gdzie ich szukać?

W sklepach stacjonarnych raczej ciężko o takie propozyje. Z typowych sieciówek tego typu odzież możemy znaleźć w Mohito, ale przyznam szczerze, że jeczcze nigdy nie widziałam na żywo ich kolekcji. W galeriach handlowych trudno ją dostać. W internecie natomiast jest całe mnóstwo fantastycznych zestawów dla mamy i córki. Jeśli jednak planujesz zakup takich strojów przed ważną uroczystością zrób to odpowiednio wcześnie. Nigdy nie wiadomo czy nie będziesz musiała ich odesłać, więc lepiej dmuchać na zimne. 

The Same

Lovemade

Look made with love

Mrugała

LaKey

Latori

Mamatu

Zośka_PL

Lumide

Tessita

Tuss

Analogias

Tutu Princess

Endo

Masz ze swoją córką takie same stroje? Który z prezentowanych podoba Ci się najbardziej?

Zdjęcie główne wykonała: Agnieszka Tylka, reszta zdjęć pochodzi ze stron internetowych producentów. 

You Might Also Like