BLOGOSFERA

Zobacz co nas ominęło

Pierwszy weekend lutego mieliśmy spędzić we Wrocławu. Cieszyliśmy się z tego faktu jak dzieci, bo już od dawna mamy wielką ochotę odwiedzenia wrocławskiego zoo i afrykarium. Mieliśmy się tam udać na wyjątkowe spotkanie blogerskie. Czemu wyjątkowe? Bo tym razem miało to być spotkanie, w którym mieli uczestniczyć również mężowie/partnerzy, więc i Przemek miałby z kim pogadać. Ale jak to w życiu bywa, kiedy się czegoś bardzo chce to nic z tego nie wychodzi. Kilkanaście dni przed spotkaniem organizatorzy zostali zmuszeni do zmiany jego terminu, który już nam niestety nie pasował.

Raz, że akurat wtedy Przemek nie mógł wziąć wolnego w pracy, a chcieliśmy pojechać już w piątek i wrócić w poniedziałek, bo ze Szczecina mamy jednak kawałek. Dwa, akurat na ten nowy termin zostały zaplanowane przekładane już kilkukrotnie urodziny Karolinki. Ostatecznie nie pojechaliśmy i bardzo tego żałujemy, bo na spotkaniu było poruszanych naprawdę wiele ciekawych tematów. 

Spotkanie odbyło się w przyjaznym rodzinom z dziećmi miejscu, a konkretnie w kawiarni Krzyki Śmiechy CAFE. Jeśli kiedykolwiek uda nam się pojechać do Wrocławia to na pewno je odwiedzimy, bo ze zdjęć widzę, że zarówno Karolina jak i Michałek by się tam odnaleźli.

Organizatorzy dwudniowego spotkania (blogerzy z mama-sama.pl) zadbali o to, by uczestnicy wyszli z niego bogatsi o wiedzę, dlatego zaplanowali dla nas kilka interesujących prelekcji. Pierwszego dnia z Ceneo, BlogoMarką i warsztaty fotograficzne z Lady Amareną, a drugiego z redaktorami czasopisma dla blogerów Blogostrefa, z marką Prouve – producentem ekolgicznych kosmetyków, a także z prawnikiem z  Kancelarii Prawnych Vertex Securing oraz z organizatorką spotkania. Jestem pewna, że wszystcy blogerzy, byli tymi prelekcjami zachwyceni. My bardzo żałujemy, że nie mogliśmy w nich uczestniczyć. 

Spotkanie nie odbyłoby się bez sponsorów. Blogerzy otrzymali upominki dla siebie i dzieciaków. Do nas również dotarła część z nich, mimo że nie mogliśmy wziąć udziału w spotkaniu. Za co bardzo dziękujemy!

Co dostaliśmy?

Książkę Dom i Umysł z Wydawnictwa ze Słownikiem – książka jest po angielsku z tłumaczeniami trudniejszych słów na marginesie. Książka jest dostosowana do naszego poziomu znajomości języka.

Gadżety od Programu Partnerskiego Ceneo

Planery i notesy od Ogarniam się. Może teraz w końcu zacznę planować posiłki na cały tydzień, bo póki co bardzo często kończy się jakimiś gotowcami. 

Książeczki, kolorowanki i zeszty ćwiczeń od Wydawnictwa Pasja. Z tego bardzo ucieszyła się Karolina, bo mamy w domu prawdziwą miłośniczkę kredek. 

Kosmetyki – krem do rąk oraz do twarzy od BioLonica oraz batonik od Zdrowie w Tobie, czyli coś dla ciała! Z tego najbardziej ucieszyłam się ja! 

Książkę wprowadzającą dzieci w świat pieniędzy, czyli Julek i dziura w budżecie

Największą radość przyniosły jednak klocki od Klocki Blocki! Bajowa Kraina została złożona w mig, a dzielny rycerz ratował księżniczkę zamkniętą w wysokiej wieży. 

Sponsorami tych oraz innych prezentów byli:

Już wkrótce kolejna edycja spotkania. Nam niestety jego termin nie pasuje, gdyż jest ono zaplanowane na 7-8 lipca, a ja właśnie od lipca wracam do pracy. Ale jeśli Ty prowadzisz bloga i forma spotkania Ci odpowiada, to zgłoś się już dziś.

You Might Also Like