BLOGOSFERA

Blogowe podsumowanie roku

Stało się! Rok 2017 przeszedł do historii. Był to dla nas rok bardzo intensywny i ciężki, ale dobry. Wydarzyło się naprawdę wiele dobrego, chociaż mniej przyjemne sprawy również nas nie oszczędzały. Najważniejsze jest jednak to, że w całościowym bilansie rok ten wypada bardzo pozytywnie. 

Pozytywnie również w kwestii blogowania. Kiedy z końcem stycznia przeszłam na L4 mogłam poświecić więcej czasu na pisanie, bo prawda jest taka, że etat oraz opiekę nad dzieckiem i domem naprawdę ciężko jest połączyć nie zaniedbując któregoś ze swoich zajęć. W moim przypadku ucierpiało właśnie blogowanie.

Ciąża jednak spadła mi z nieba i pozwoliła zająć się blogiem na serio. Zaczęło pojawiać się więcej wpisów w regularnych odstępach czasowych. Czytelników przybywało, co było dla mnie motywacją do dalszej pracy. Tutaj chcę Wam podziękować za wszystkie miłe wiadomości, komentarze i maile. Kontakt z Wami jest dla mnie naprawdę ważny, chociaż czasem nie ogarniam i nie jestem w stanie na wszystko odpisać. 

Niestety w maju po narodzinach Michała przyszedł dość poważny kryzys. Nagle doba stała się za krótka, a rzeczy do ogarnięcia za dużo. Przystosowanie się do roli podwójnej mamy trochę trwało, na szczęście kryzys minął. Przestałam się spinać i przejmować tym, że czasem teksty pojawiają się z opóźnieniem lub wcale. Zrozumiałam, że jestem tylko człowiekiem, który ma prawo do odpoczynku. 

Rok 2017 zaowocował też wieloma interesującymi współpracami. Nawiązałam mnóstwo nowych kontaktów, a dzięki firmom współpracującym ze mną mogły powstawać teksty sponsorowane, testy i recenzje, a także konkursy, w których licznie braliście udział. 

Cieszy mnie również fakt, że z każdym miesiącem przybywało Was na blogu, na facebooku i na instagarmie – dziękuję za zaufanie. Mam nadzieję, że w 2018 Was nie zawiodę i że wspólnie z Przemkiem już jako Rodzina ze Szczecina, będziemy Wam umilać czas wolny i chętnie będziecie do nas zaglądać. 

Tymczasem zapraszam Was do przeczytania dziesięciu najczęściej czytanych tekstów na blogu powstałych w 2017 roku.

Test obciążenia glukozą czyli tzw. krzywa cukrowa

Mała sypialnia w bloku – sposoby na jej aranżację

Ząbkowanie – kompendium wiedzy dla rodziców

Wyprawka dla noworodka – podsumowanie, lista do pobrania + rabat dla Was

Robot odkurzający na każdą kieszeń – Mamibot ProVac Plus

Wyprawka dla noworodka – pielęgnacja

Lulu Design – recenzja zestawu kąpielowego

Zdrowe przekąski na przyjęcie urodzinowe dla dzieci

10 pomysłów na prezent dla kobiety w ciąży

10 najlepszych porad dzięki którym wybierzecie dobry wózek

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję, że jesteście, za Wasze wsparcie i wszelkie miłe słowa które otrzymujemy od Was każdego dnia! Mam nadzieję, że rok 2018 pozwoli nam się dalej rozwijać, a Was będzie tu coraz więcej, bo wszystko co tu powstaje, powstaje z myślą o Was!

You Might Also Like