BLOGOSFERA

Trzy lata bloga + zapowiedź konkursu urodzinowego

Październik to miesiąc, w którym w 2014 roku postanowiłam napisać pierwszy wpis na tego bloga. Wtedy używałam jeszcze bezpłatnej platformy wordpress.com, ale już po kilku miesiącach wiedziałam, że lubię to robić i przeprowadziłam się na własną domenę. Tak właśnie powstał blog parentingowo – lifestylowy polishgirlolga.pl. 

Za ciosem założyłam także profile we wszystkich social mediach i dzisiaj możecie mnie znaleźć nie tylko na blogu, ale także na facebooku, instagramie, google +, twitterze czy nawet na youtubie. Blog przez te lata się zmieniał, otrzymywał nowe szaty graficzne a czytelników przybywało. 

W międzyczasie miałam kilka poważnych kryzysów w jego prowadzeniu – pierwszy po zwolnieniu mnie z pracy po macierzyńskim, drugi po powrocie na rynek pracy a trzeci całkiem niedawno po narodzinach Michałka. Niestety doprowadziły one do spadku czytelników, ale robię wszystko by się z tego wykaraskać. Do tego jednak potrzebuję Waszej pomocy drodzy czytelnicy, fani, obserwatorzy. 

Statystyki dla każdego blogera są mega ważne, ale jeszcze ważniejsze są interakcje z czytelnikami. Każdy komentarz czy to na blogu czy to w SM dodaje blogerowi skrzydeł i sprawia, że ten ma ochotę dać z siebie więcej. Każdym kliknięciem w kciuk do góry czy poprzez dodanie komentarza na facebooku sprawiacie, że mój blog jest jeszcze bardziej widoczny w sieci, więc kiedy przeczytacie mój tekst zostawcie po sobie jakiś ślad – tutaj na blogu w postaci komentarza czy na facebooku poprzez like czy serducho. Dla Was to tylko jedno kliknięcie, a dla mnie dodatkowa moc! 

Owszem, piszę dla przyjemności, ale o wiele przyjemniej pisze się jeśli ma się świadomość, że czytelników z każdym dniem przybywa. Chciałabym tym samym prosić Was o klikanie “lubię to” zawsze kiedy widzicie mój post. Pozwólcie innym do mnie zajrzeć. Dzięki Waszym lajkom i komentarzom mogą się oni dowiedzieć o moim istnieniu. Od czasu do czasu udostępnijcie jakiś mój post na swojej tablicy. Jestem przekonana, że wśród tych 205, które do tej pory się tutaj pojawiły znajdzie się chociaż jeden wart polecenia Waszym znajomym. Może któryś z poniższej listy? To co, pomożecie? 

Chciałabym, żeby na czwarte urodziny bloga podwoiła się liczba moich fanów w poszczególnych kanałach SM. Dzisiaj jest Was prawie 1200 na facebooku i ponad 530 na instagramie. Umówmy się, że do paźdzernika 2018 wspólnie podwoimy te liczby, co Wy na to? Ja będę pisać, organizować konkursy, nagradzać Was za aktywność a Wy lajkować, komentować i udostępniać, ok? 

Tymczasem zapraszam Was do lektury tekstów, które były najczęściej odwiedzane w ciągu ostatnich trzech lat:

Ciasto szpinakowe z mascarpone

Jak wybrać inhalator?

Squooshi – saszetki na domowe musy

Caretero Sonata-  hit czy kit?

Te cholerne szczepienia!

Hałas nam niestraszny

Ciąża pozamaciczna, czyli o tym, że dwie kreski nie zawsze oznaczają radość

Wybieramy rowerek biegowy

Nosimy niemowlaka (i nie tylko) – nosidła Pathi

Domowe lody – nikt im się nie oprze 

Widać że na blogu szukacie m.in. opinii o produktach, porad a także przepisów kulinarnych. Popularne są także wpisy wyprawkowe, jednak przez to, że zostały one opublikowane dość niedawno nie załapały się w rangingu wpisów ze wszystkich lat istnienia bloga. Myślę, że w przyszłym roku pierwsza 10 ukrztałtuje się nieco inaczej.

W podziękowaniu za to, że jesteście <3 zostanie przygotowany dla Was konkurs urodzinowy. Konkurs będzie dość spory, ale przeznaczony jedynie dla fanów mojego bloga w serwisie facebook. Zaczynając od dzisiejszego popołudnia będę Wam prezentowała nagrody – codzienne przynajmniej jedną, by 27 października wystartować. Zadanie będzie kreatywne, ale będziecie mieli aż trzy tygodnie na jego wykonanie. Mam nadzieję, że się zaangażujecie i licznie weźmiecie w nim udział. Nagrody są cudowne! Chciałabym również żebyście polubili wszystkich sponsorów, oczywiście nie będzie to warunkiem koniecznym, ale fajnie by było wiedzieć, że doceniacie moje i ich starania. Dzisiaj około 17 wypatrujcie pierwszej grafiki przedstawiającej sponsora i nagrodę.

Buziaki! Dziękuję, że jesteście!

 

You Might Also Like