DOM I WNĘTRZA

Jak szybko odmienić wnętrze?

Po zakupie mieszkania planowaliście je remontować krok po kroku? Może każdego roku jedno pomieszczenie, ale coś nie wyszło? Znacie to? Ja doskonale! Ściany w pokojach aż się proszą o malowanie. Dziecko porysowało je kredkami, pies ubrudził łapami i w ogóle kolory są już jakieś takie niemodne. Należałoby nadać im nowego charakteru. Tylko jak?

Funduszy na wielki remont brak, więc może chociaż zrobić porządek ze wspomnianymi ścianami? Może jakoś fantazyjnie je pomalować? A może coś na nie nakleić? Wiem! Fototapety! Kiedyś niezwykle popularne, później stały się symbolem kiczu, a teraz znowu wracają do łask. Nowe, odmienione, w fantazyjnych wzorach są coraz częściej spotykane w nowoczesnych wnętrzach. Można nimi dokonać szybkiej i efektownej zmiany wyglądu pomieszczenia nie narażając się na ogromne koszty.

Nie jestem fanką fototapet przedstawiających tropikalne widoki – palmy, plaże i wodospady jakoś do mnie nie przemawiają i kojarzą mi się jedynie z fototapetami z lat 90-tych. Jasne, niektórzy z Was mogą je lubić i w niektórych wnętrzach rzeczywiście mogą się sprawdzić, jednak ja u siebie w mieszakniu widziałabym raczej coś innego. Właściwie tylko w jednym pomieszczeniu mogłabym taką mieć, ale o tym za chwilę. 

Podobają mi się fototapety abstrakcyjne, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnym przedpokoju. 

W salonie natomiast widziałabym fototapety przestrzenne 3D. Powiększają one wnętrze i są naprawdę efektowne. Dzięki nim można stworzyć nowoczesne zimne wnętrze, a nie wiem jak Wy, ale ja takie lubię. 

Jak wspomniałam na początku nie jestem fanką fototapet tropikalnych, jednak w sypialni na suficie nie pogardziłabym taką jak ta poniżej. Wspaniale byłoby się budzić pod palmami. A na chwilę obecną tylko na takie palmy możemy sobie pozwolić. 

Właściwie każde pomieszczenie w domu można szybko odmienić przyklejając na ścianie fototapetę. Dzięki nim, niektórym wnętrzom można nadać nowego charakteru. A m.in. w sklepie Uwalls.pl znajdziecie ich ogromny wybór włącznie z tymi przedstawionymi przeze mnie powyżej.  Mało tego, możecie też zamówić fototapetę z własnego zdjęcia i nie zapłacicie za to ogromnej kwoty jak w niektórych sklepach.  

 


Wpis sponsorowany. Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony Uwalls.pl

 

You Might Also Like