KONKURSY

Wygraj Pana Misia od Pabobo – KONKURS

W związku z tym, że wpis Jak pomóc dziecku pokonać strach przed ciemnością? cieszył się dużym Waszym zainteresowaniem, a prezentowana w nim Pani Misiowa zachwyciła wielu rodziców, to wraz z marką Pabobo przygotowałam dla Was konkurs, w którym nagrodą jest wersja męska naszej przytulanki, czyli Pan Miś. Jak można stać się jego właścicielem?

Konkurs nie wymaga od Was zbyt dużego zaangażowania. 

 1. Wskazanie jest polubienie profili organizatora i sponsora w serwisie Facebook.

 2. Wskazane jest udostępnienie publiczne tego wpisu na swojej osi czasu w serwisie Facebook.

 3. Uczestnik konkursu musi odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jakie są Twoje metody na skuteczne usypianie dziecka? 

Odpowiedzi można udzielać pod postem konkursowym (klik) w serwisie Facebook lub tutaj na blogu podając w komentarzu również link do swojego profilu w serwisie Facebook celem weryfikacji wykonania pkt. 1 i 2. 

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest Polishgirlolga Blog
 2. Konkurs odbywa się na  blogu organizatora.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
 4. Jedna osoba może dodać tylko jedno zgłoszenie.
 5. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Wskazane jest by Uczestnik konkursu dodając zgłoszenie polubił fanpage sponsora i organizatora oraz udostępnił na swojej tablicy post konkursowy.
 6. Uczestnik musi napisać komentarz (odpowiedź na pytanie konkursowe), który jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na udział w konkursie. 
 7. Dodając zgłoszenie Uczestnik konkursu ma obowiązek podpisać się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.
 8. Zadaniem konkursowym jest:
  1. Udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe pod postem konkursowym w serwisie Facebook lub pod tym wpisem na blogu przestrzegając przy tym zasad zawartych w regulaminie konkursu. 
 9. Uczestnik konkursu oświadcza, że jest autorem dodanego przez siebie zgłoszenia i wyraża zgodę na  późniejszą jego publikację w serwisie organizatora.
 10. Konkurs trwa od dnia 08. maja 2017 r. do dnia 17. maja 2017 r  do godz. 23:59.
 11. Wyłonienie zwycięzcy przez jury nastąpi do dnia 20. maja 2017 roku. Jury powołane przez organizatora wybierze najlepsze według własnej oceny zgłoszenie i je nagrodzi. Od decyzji jury odwołanie nie przysługuje.
 12. Nagrodą w konkursie jest: Przytulanka projektor Pan Miś ufundowana przez firmę Mablo, dystrybutora marki Pabobo w Polsce. 
 13. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inną, na jej równowartość pieniężną ani przenieść praw do jej otrzymania na osoby trzecie.
 14. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma obowiązek podania organizatorowi swoich danych teleadresowych (adres dostawy, nr telefonu oraz adres e-mail) poprzez wiadomość e-mail  ( kontakt@polishgirlolga.pl ) w ciągu 3 dni od daty publikacji wyników na stronie organizatora. W przeciwnym razie jury wyłoni kolejnego zwycięzcę.
 15. Jeżeli zwycięzca wyłoniony w konkursie, w momencie kontaktu przez wiadomość prywatną z organizatorem konkursu, poda imię i nazwisko niezgodne z danymi zawartymi w zgłoszeniu konkursowym , nagroda nie zostanie przyznana.
 16. Wysyłka nagród przez sponsora możliwa tylko na terenie RP.
 17. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na publikację przez organizatora swojego imienia i nazwiska na blogu organizatora oraz na profilu organizatora w serwisie Facebook.
 18. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsora swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Zwycięzca ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawy.
 19. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu podczas trwania konkursu.
 20. Wszelkie pytania i uwagi odnośnie konkursu można kierować poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook lubwysyłając wiadomość na adres: kontakt@polishgirlolga.pl
 21. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.
 22. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany  przez serwis Facebook ani z nim związany. Uczestnik przekazuje swoje dane osobowe organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.

Mam nadzieję, że wszsystko jest dla Was jasne. Szczególnie uczulam Was na podpisywanie się prawdziwym inieniem i nazwiskiem oraz życzę Wam powodzenia. 


WYNIKI

Bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia. Ciężko było wybrać to jedno, ale zdecydowaliśmy, że Pan Miś trafi w ręce:

Pani Caroline Zapiór

Proszę o podanie danych zgodnie z pkt. 14 regulaminu.

Gratuluję, a wszystkim dziękuję za zabawę. Zachęcam Was jeszcze do wzięcia udziału w konkursie, którym mam dla Was planszówki od firmy Alexander. 

You Might Also Like