BLOGOSFERA

Mam Blogerek Fanaberie

Każdej mamie należy się czasem wychodne. Piszę czasem, bo przecież żadna z nas nie ma czasu i ochoty spotykać się ze znajomymi codziennie. Raz na jakiś czas naprawdę warto. Choćby po to by trochę się odmóżczyć, spotkać z koleżankami i poplotkować.  Ja niedawno, bo 25 lutego miałam możliwość, spotkania się z kilkunastoma obcymi mi dziewczynami, w których towarzystwie bawiłam się wyśmienicie. Druga edycja spotkania Mam Blogerek Fanaberie przeszła do historii. Zanim jednak świat o niej zapomni, chciałabym podzielić się z Wami moimi wrażeniami.

Jak już wspomniałam spotkanie odbyło się 25 lutego w Pile. Nie wyobrażałam sobie tam nie być, bo to w końcu zaledwie 20 km od mojego rodzinnego domu. Kiedy wysyłałam na nie zgłoszenie, liczyłam na to że organizatorki spotkania będą chciały się ze mną zapoznać i tak też się stało. Udało się zatem upiec dwie pieczenie na jedym ogniu – odwiedzić dziadków i przy okazji się rozerwać.

Organizatorkami spotkania były Kasia z bloga Mama Balbinka, którą miałam już przyjemność poznać na spotkaniu w Szczecinie oraz Karolina z bloga Matki Polki Fanaberie, którą poczytuję już od dawna i Wam też polecam. Dziewczyny spisały się na medal, dbając o każdy szczegół spotkania pod hasłem “Kreatywna Mama”. Spotkałyśmy się w Klubie Rockopolis, który to zadbał również o nasze pełne brzuszki serwując nam pyszny dwudaniowy obiad (na samo wspomnienie cieknie mi ślinka) oraz inne przyjemności mniej lub bardziej tuczące.  

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego przedstawienia się każdej z uczestniczek, co było to dla mnie ważne, bo wcześniej znałam jedynie wspomnianą wyżej Kasię. A potem to już zaczęło się szaleństwo kreatywnych mam… Do akcji wkroczyła Aneta (Antaya)  – główny sponsor całego zamieszania, umieszczając przed nami całą masę koralików, ozdób, bigli, linek i innych akcesoriów potrzebnych do tworzenia biżuterii. Aneta wciągnęła nas do swojego świata, opowiadając o swojej pracy w tak zachwycający sposób, że gdyby nie fakt, że brak mi cierpliwości do jakichkolwiek manualnych projektów, to od razu po powrocie do domu zamówiłabym sobie zestaw do tworzenia biżuterii. Kiedy mówiła o tym jak czasami godzinami tworzy naszyjniki, widać było, że kocha to co robi i chce nas zarazić swoją pasją. Z resztą klikając w baner umieszczony na blogu możecie zobaczyć kilka jej prac. No cudo! Aż żałuję, że na co dzień nie noszę biżuterii. 

Zaczęłyśmy od tworzenia bransoletek, a że mam w domu małą miłośniczkę biżuterii wszelkiej maści, to specjalnie dla niej stworzyłam bransoletkę z zawieszką z małym kotkiem. Po czym  przyszła kolej na coś dla mnie. Kolczyki, bo te jeszcze od czasu do czasu noszę, chociaż zakładanie ich sprawia mi ogromny ból (kiedyś Wam o tym napiszę). Dostałam do wyboru dwa rodzaje bigli, a że wybierać nie lubię, to wykorzystałam oba i tak powstały dwie pary przepięknych kolczyków. Szczerze mówiąc, to nawet się dziwię, że potrafiłam zrobić coś tak ładnego 🙂

 

Dziewczyny tworzyły po kilka sztuk tych bransoletek czy kolczyków, ale nasz kącik tak się wkręcił w integrację, że skupiłyśmy się głównie na gadaniu i opowiadaniu o naszych dzieciach. 

Następnie przyszła kolej na obiad, zdjęcia niestety nie mam, bo wiecie, ja lubię jeść, więc wszystko szybko wylądowało w moim brzuchu, by Michał też mógł się nacieszyć tak pysznym obiadkiem. 🙂 A po obiedzie prezenty, czyli to co tygryski lubią najbardziej.

Od firmy Korallo otrzymałyśmy zestaw do stworzenia własnoręcznej biżuterii.  

HandKate zadbała o to, byśmy miały w czym przechowywać wykonane błyskotki. 

A wydawnicto RM o nasz dalszy kreatywny rozwój.

Jest mi niezwykle miło, że mogłam w tym przedsięwzięciu uczestniczyć i poznać fantastyczne blogerki i ich czytelniczki. A w spotkaniu oprócz mnie i wspomnianych wyżej organizatorek brały udział:

Chichotka.pl
Mama-sama.pl
Blondpanidomu.wordpress.com
Maluchwdomu.pl
Oczamimamy.pl
Meldujwgotowosc.pl
razdwa6.blogspot.com
Dzięki dziewczyny za fantastyczne spotkanie. Liczę na to, że niedługo znowu się zobaczymy. 

You Might Also Like