DOM I WNĘTRZA

Aranżacja pustej ściany – na co się zdecydować?

Mam w mieszkaniu taką ścianę, której aranżacja spędza mi sen z powiek od ładnych kilku lat. Myślę i myślę co by tu na niej wymodzić, ale nie mogę się zdecydować. Wcale się nie zdziwię jeśli i Wy takową w domu posiadacie. Chciałabym żeby wyglądała idealnie, żeby nadawała pomieszczeniu charakteru i jednoczenie nie zaburzyła wyglądu pokoju. O jakiej ścianie mowa?

Oczywiście o sypialnianej nad łóżkiem. Myślę o tym, żeby wkrótce mojej sypialni nadać nowego charakteru, bo jej obecny wystrój niekoniecznie mi już odpowiada. Najbardziej to bym chyba chciała żeby wpadła do mnie Dorota i mnie urządziła, ale póki co nie mam na to żadnych szans i muszę sobie poradzić sama. No chyba,  że wpadnie do mnie moja bratowa Dorota, która z tą z programu telewizyjnego ma raczej niewiele wspólnego.

Był pomysł by powiesić tam duży fotoobraz ze zdjęciem z naszej sesji ślubnej, jednak nie byłam do niego w stu procentach przekonana. Owszem, zdjęcia z sesji mamy piękne (kilka mogliście zobaczyć tu), ale czy to jest dla nich odpowiednie miejsce? Z resztą nie wiem czy zniosłabym siebie taką wielką na ścianie, bo przecież na Przemka to mogłabym się gapić godzinami. 

Opcją nr dwa to były zdjecia Karoliny, ale pomysł zniknął tak szybko jak się pojawił. Sypialnia ma być naszym miejscem, naszym azylem. Miejscem, gdzie przychodzimy od niej odpocząć, więc sami rozumienie dlaczego Karolina odpada. 

Numerem trzy był jakiś ozdobny zagłówek, ale taki musiałabym raczej wykonać sama. Niestety talentu diy to ja nie mam i raczej już mieć nie będę, więc nawet się za to nie biorę. Po co generować koszty, skoro i tak będę musiała go wyrzucić?  

Sprawdzając różne opcje trafiłam m.in. na stronę Pixers.pl i tam przepadłam. Jak zaczęłam oglądać te wszystkie piękne tapety, obrazy, naklejki, plakaty to już całkiem zakręciło mi się w głowie i dostałam oczopląsu.  Z resztą sami zobaczcie jakie cuda można tam znaleźć: 

Obrazy i plakaty

Nie pogardziłabym nawet takim Ryanem gapiącym się na mnie ze ściany, tylko nie wiem co na to Przemek…  😳

Fototapety

Ich wybór jest ogromy – znaleźć tu można nie tylko typowe fototapety w stylu z lat 90-tych z widokiem na plażę z palmą, ale też takie bardzo nowoczesne, minimalistyczne – po prostu piękne. Patrzcie na te usta. Czyż nie są mega?

Naklejki

To chyba najczęściej stosowana forma ozdoby na ścianie nad łóżkiem. Przynajcie się w komentarzu kto z Was ma tam naklejkę?  Niektóre z oferty pixers.pl są naprawdę niebanalne i sama rozważam umieszczenie takiej nad własnym łóżkiem.

Sami widzicie, że zdecydowanie się na jakąś formę dekoracji tej ściany wcale nie jest łatwe. Nic dziwnego, że bujam się z tematem od kilku lat. Obiecałam sobie jednak, że przed pojawieniem się w domu kolejnego małego szkraba, zrobię z mieszkaniem porządek i ogarnięcie tej ściany ma być moim pierwszym przedsięwzięciem.

A Wy na co byście się zdecydowali?

 


Wpis sponsorowany w ramach współpracy z marką PIXERS

 

You Might Also Like