RODZINA

Prezenty dla babci i dziadka

Dzień babci i dziadka już wkróce. To, czym Wasze dziecko, obdaruje swoich ukochanych dziadków w dużej mierze zależy od Was. Zawsze najlepszym prezentem jest sama obecność dziecka w tym wyjątkowym dniu, szczególnie jeśli dziadkowie nie mieszkają w promieniu 20-50 km od Was i nie widzicie się z nimi zbyt często. A nawet jeśli to, fajnie jest podarować dziadkom coś wyjątkowego. Prezent, który dziecko wykona własnoręcznie, np. laurkę czy po prostu rysunek. Im starsze dziecko tym możliwości na prezenty diy jest coraz więcej. Dziadkowie na pewno będą zachwyceni, a dziecko przy okazji tworzenia takiego prezentu będzie się dobrze bawiło.

Jeśli jednak Wasze dziecko jest zbyt małe na własnoręczne wykonywanie prezentów to zawsze możecie skorzystać z jednej z poniższych propozycji.

Odcisk dłoni/stopy dziecka

Na rynku dostępna jest cała masa produktów oferujących wykonanie w gipsie odcisku dłoni czy stopy dziecka. To pamiątka na lata, która wywoła łezkę w oku niejednej babci czy niejednego dziadka.

 

Kubek

Oprócz kubków z napisami typu “najlepsza babcia” czy “najlepszy dziadek” możecie zamówić kubki ze zdjeciem waszego dziecka czyli fotokubki. Są takie, na których zdjęcie pojawia się dopiero w momencie kontaktu z gorącym płynem – tzw. magiczne kubki. Babcia i dziadek na pewno będą zadowoleni jeśli podczas picia kawy będzie się do nich uśmiechała buzia wnuczki czy wnuczka.

 

Magnesy na lodówkę

Fajne rozwiązanie, o ile dziadkowie nie mają zabudowanej lodówki. Wiele firm wykonuje zestawy kilku sztuk na zamówienie. Wasze zdjęcia z instagrama czy dowolne inne mogą cieszyć oko dziadków podczas przygotowywania posiłków.

Fotoksiążka

Prezent, który od kilku lat robi furorę. Nic dziwnego, bo to naprawdę fajny sposób na przechowanie wspomnień. Zdjęcia wnuków pięknie opakowane. Czego chcieć więcej? My w zeszłym roku zrobiliśmy właśnie po takiej książce dla dziadków.

Zestaw czkoladowych narzędzi

Prezent idealny dla dziadków-łasuchów. Pyszna czekolada rozpływająca się w ustach w formie narzędzi majsterkowicza dla dziadka lub narzędzi ogrodowych dla babci. Mniam!

To tylko kilka propozycji, ale jestem pewna, że internet pełen jest inspiracji prezentowych na dzień babci i dziadka. Trzeba jedynie dobrze poszukać.

A Wasze dzieci czym obdarują dziadków w tym roku?

Zdjęcia: allego.pl, lilladecor.pl, decobazaar.com, chocolissimo.pl

Przeczytaj jeszcze