KONKURSY

Wicie gniazda dla malucha – konkurs – zmiana regulaminu 22.01.2016

W życiu każdej przyszłej mamy przychodzi taki moment, w którym zaczyna ona kompletować wyprawkę oraz przygotowywać kącik bądź też pokój dla mającego się niedługo pojawić malucha. U jednych mam instynkt wicia gniazda pojawia się już z samym początkiem ciąży, a u drugich gdzieś około 6-7 miesiąca.  Zazwyczaj to właśnie wtedy mamy zaczynają czuć potrzebę zmian, które mają na celu dostosowanie ich otoczenia do potrzeb dziecka. Niektóre z nas przewracają mieszkanie do góry nogami (a może podłogą?), remontują każde pomieszczenie w domu, kupują mnóstwo niemowlęcych przedmiotów… Inne ograniczają się jedynie do przygotowania kącika w swojej sypialni i zakupu tylko niezbędnych rzeczy.

Chciałabym się dowiedzieć jak jest u Was? Czy dopadł Was syndrom wicia gniazda? Jak przygotowujecie się / przygotowywałyście się do przyjęcia pod swój dach nowego członka rodziny?  Napiszcie w komentarzu do tego wpisu jak wijecie/ wiłyście gniazdo dla Waszego dziecka. Chętnie też zobaczę to gniazdo. Możecie dodać zdjęcia na istagramie lub facebooku z hashtagiem #polishgirlolga #wijegniazdo i mnie na nich oznaczyć.

Jedna z osób z która zachwyci mnie swoją odpowiedzią, rozczuli, rozśmieszy czy też doprowadzi do łez wygra zestaw, który każda przyszła mama powinna posiadać: laktator, podkłady poporodowe i podkłady higieniczne. laktator+podklady_600x500

Każdy uczestnik konkursu ma obowiązek zapoznania się z poniższym regulaminem


Aktualizacja 22.01.2016: 

W związku z małą ilością zgłoszeń, przedłużam konkurs z Canpol Babies do dnia 30.01. 2016. Ponadto zmieniam główną zasadę. Mogą brać w nim udział nie tylko mamy spodziewające się dziecka, ale różnież te które już urodziły.

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest Polishgirlolga – żona i matka (nie)idealna.
 2. Konkurs odbywa się na  blogu organizatora.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
 4. Jedna osoba może dodać tylko jedno zgłoszenie.
 5. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 6. Aby wziąć udział w konkursie, należy pod tym postem napisać jak wijesz gniazdo dla mającego się niedługo urodzić dziecka.
 7. Dodając zgłoszenie Uczestnik konkursu ma obowiązek podpisać się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.
 8. Mile widziane będzie:
  1. Udostępnienie postu konkursowego na swojej osi czasu w serwisie Facebooku.
  2. Polubienie organizatora oraz sponsora: Canpol Babies.
  3. Dodanie na Instagramie lub Facebooku zdjęcia z hashtagiem #polishgirlolga #wijegniazdo oraz oznaczenie mnie na nim.
 9. Uczestnik konkursu oświadcza, że jest autorem dodanego przez siebie zgłoszenia i wyraża zgodę na  późniejszą jego publikację w serwisie organizatora.
 10. Konkurs trwa od dnia 15. stycznia 2016 r. do dnia 25. stycznia 2016 r  do godz. 23:59.
 11. Wyłonienie zwycięzcy przez jury nastąpi do dnia 31. stycznia 2016 roku. Jury powołane przez organizatora wybierze najlepsze według własnej oceny zgłoszenie i je nagrodzi. Od decyzji jury odwołanie nie przysługuje.
 12. Nagrodą w konkursie jest: zestaw składający się z laktatora oraz podkładów wyprodukowanych przez firmę Canpol Babies.
 13. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inną, na jej równowartość pieniężną ani przenieść praw do jej otrzymania na osoby trzecie.
 14. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma obowiązek podania organizatorowi swoich danych teleadresowych (adres dostawy, nr telefonu oraz adres e-mail) poprzez wiadomość e-mail  ( kontakt@polishgirlolga.pl ) w ciągu 3 dni od daty publikacji wyników na stronie organizatora. W przeciwnym razie jury wyłoni kolejnego zwycięzcę.
 15. Jeżeli zwycięzca wyłoniony w konkursie, w momencie kontaktu przez wiadomość prywatną z organizatorem konkursu, poda imię i nazwisko niezgodne z danymi zawartymi w zgłoszeniu konkursowym , nagroda nie zostanie przyznana.
 16. Wysyłka nagród przez sponsora możliwa tylko na terenie RP.
 17. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na publikację przez organizatora swojego imienia i nazwiska na blogu organizatora oraz na profilu organizatora w serwisie Facebook.
 18. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsora swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Zwycięzca ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawy.
 19. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu podczas trwania konkursu.
 20. Wszelkie pytania i uwagi odnośnie konkursu można kierować poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook lub przez formularz kontaktowy na blogu organizatora.
 21. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.
 22. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany  przez serwis Facebook ani z nim związany. Uczestnik przekazuje swoje dane osobowe organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.

Powodzenia!

Olga


WYNIKI

Dziękuję Wam za liczny udział w konkursie. Chciałabym nagrodzić jak najwięcej osób, ale niestety się nie da. Nagroda trafia do:

Anny Truszkowskiej

Gratuluję! Czekajcie na kolejne konkursy!

 

 

You Might Also Like