KONKURSY

Urodziny bloga – konkurs

24 października 2014 roku opublikowałam pierwszy wpis na blogu. Wtedy jeszcze na bezpłatnym hostingu wordpressa. Z czasem postanowiłam przenieść się na własną domenę i tak oto stuknął mi już roczek.

A skoro urodziny to trzeba to uczcić, prawda? Z tej okazji mam dla Was wyjątkowy konkurs, bo podwójny. Do zgarnięcia są dwie arbuzowe poszewki na jasia o wymiarach 40×40. Z jednej strony bawełna w arbuzy, a z drugiej mięciutkie czerwone minky. Poszewki wykonane przeze mnie specjalnie na tą okazję. Także wiecie, handmade 🙂

 A czemy konkurs jest podwójny? Bo jednocześnie z konkursem na blogu rusza rónież konkurs na moim instagramie.  Jedna poszewka do wygrania na facebooku, druga na instagramie. Każdy z Was ma więc dwie szanse na wygraną.

Poszewki prezentują się tak:

poduszki

Co musicie zrobić żeby zdobyć jedną z nich?

Po pierwsze: Polubić i udostępnić publicznie plakat konkursowy

Po drugie:  Zaprosić do zabawy dwie osoby. 


Każdy uczestnik konkursu ma obowiązek zapoznania się z poniższym regulaminem

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest Polishgirlolga – żona i matka (nie)idealna.
 2. Konkurs odbywa się na  blogu organizatora i jest przeznaczony dla jego fanów w serwisie Facebook.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
 4. Jedna osoba może dodać tylko jedno zgłoszenie.
 5. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 6. Aby wziąć udział w konkursie, należy w serwisie Facebook polubić i  udostępnić publicznie plakat konkursowy oraz zaprosić do zabawy dwie osoby.
 7. Dodając zgłoszenie Uczestnik konkursu ma obowiązek podpisać się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.
 8. Konkurs trwa od dnia 26. października 2015 r. do dnia 9. listopada 2015 r  do godz. 23:59.
 9. Wyłonienie zwycięzcy  nastąpi do dnia 12. listopada 2015 roku.
 10. Nagrodami w konkursie są:
  1. Arbuzowa poszewka na poduszkę w rozmiarze  40×40 cm.
 11. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inną, na jej równowartość pieniężną ani przenieść praw do jej otrzymania na osoby trzecie.
 12. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma obowiązek podania organizatorowi swoich danych teleadresowych (adres dostawy, nr telefonu oraz adres e-mail) poprzez wiadomość e-mail  ( kontakt@polishgirlolga.pl ) w ciągu 3 dni od daty publikacji wyników na stronie organizatora. W przeciwnym razie jury wyłoni kolejnego zwycięzcę.
 13. Jeżeli zwycięzca wyłoniony w konkursie, w momencie kontaktu przez wiadomość prywatną z organizatorem konkursu poda imię i nazwisko niezgodne z nazwą użytkownika, nagroda nie zostanie przyznana.
 14. Wysyłka nagród przez sponsora możliwa tylko na terenie RP.
 15. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na publikację przez organizatora swojego imienia i nazwiska na blogu organizatora oraz na profilu organizatora w serwisie Facebook.
 16. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsora swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Zwycięzca ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawy.
 17. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu podczas trwania konkursu.
 18. Wszelkie pytania i uwagi odnośnie konkursu można kierować poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook lub przez formularz kontaktowy na blogu organizatora.
 19. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.
 20. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany  przez serwis Facebook ani z nim związany. Uczestnik przekazuje swoje dane osobowe organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.

Powodzenia!

Olga

You Might Also Like