ZABAWKI

Zabawki niemowlęce Sensillo

Wraz z fotelikiem Caretero Diablo XL, o którym mowa była tu, tu i tu Karolinka otrzymała pluszowego słonika marki Sensillo. Co prawda jest już trochę za duża na tego typu zabawki, ale codziennie poświęca mu chwilę. “Tutu”, bo tak go nazywa, wykonany jest z miękkiego weluru, który jest przyjazy dla skóry niemowląt, a co najważniejsze bezpieczny, już od pierwszych dni życia.

slonik_sensillo

Jest kolorowy, przez co pobudza wzrok niemowlęcia oraz zachęca je do zabawy. Moża go wykorzystać kiedy dziecko uczy się obracać z brzuszka na plecy i odwrotnie, kiedy uczy się raczkować i chodzić. Na pewno chętniej wykona powyższe czynności, jeżeli będzie na nie czekać taka nagroda. Słonik nie zawiera małych elementów przez co jest bezpieczny dla maluchów, nie musimy się martwić, że oko czy też noś odpadną i będą zagrażać życiu naszego dziecka. Jest miękki, a jego uszy i nóżki przyjemnie szeleszczą przez co pobudzają słuch malucha. Słonik w jednej łapce trzyma grzechotkę, w drugiej wibrujące serduszko. Karolina za każdym razem zaciesza kiedy uda jej się włączyć wibracje, przykłada sobie wtedy słonia do brzuszka. 🙂

W ofercie marki Sensillo znajdziecie wiele zabawek edukacyjnych i na pewno któraś z nich zadowoli Wasze dziecko. Część z nich wyposażona jest w zawieszkę, przez co zabawkę można powiesić na ramie łóżeczka czy też w wózku. Produkty Sensillo z powodzeniem mogą konkurować z bardziej znanymi markami zabawek edukacyjnych dla niemowląt.

Zachęcam Was do obejrzenia ich na stronie internetowej producenta:

sensillo_logo

You Might Also Like