KONKURSY

Wygraj podgrzewacz i butelkę Haberman

Bez owijania w bawełnę rozpoczynamy kolejny konkurs, który mam możliwość zorganizowania dzięki współpracy z firmą Canpol Babies i jej programowi Blogosfera. O samym programie —-> tu.

Tym razem jedna osoba zgarnie zestaw składający się z podgrzewacza elektrycznego i nowej butelki Haberman.

Co musicie zrobić żeby go zdobyć?

Po pierwsze: zapoznać się z opisem butelki Haberman na stronie Canpol Babies (klik).

Po drugie: osoby posiadające Facebooka, Google + mogą udostępnić zdjęcie konkursowe na swojej osi czasu oraz polubić sponsora i organizatora konkursu. Jeżeli to zrobicie będzie nam bardzo miło! 

Po trzecie: pod tym postem (w komentarzach na blogu) lub pod zdjęciem konkursowym w serwisie Facebook  napisać wymyślone przez siebie hasło reklamowe butelki Haberman.  

Tylko trzy kroki i zestaw może trafić właśnie do Ciebie!


Każdy uczestnik konkursu ma obowiązek zapoznania się z poniższym regulaminem

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest Polishgirlolga – żona i matka (nie)idealna.
 2. Konkurs odbywa się na  blogu organizatora.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
 4. Jedna osoba może dodać tylko jedno hasło reklamowe.
 5. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 6. Aby wziąć udział w konkursie, należy pod postem konkursowym na blogu lub pod zdjęciem konkursowym w serwisie Facebook, dodać chwytliwe hasło reklamowe nowej butelki Haberman.
 7. Dodając zgłoszenie Uczestnik konkursu ma obowiązek podpisać się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.
 8. Mile widziane będzie:
  1. Udostępnienie zdjęcia konkursowego na swojej osi czasu w serwisie Facebooku.
  2. Polubienie organizatora oraz sponsora: Canpol Babies.
 9. Uczestnik konkursu oświadcza, że jest autorem dodanego przez siebie hasła  i wyraża zgodę na  późniejszą jego publikację w serwisie organizatora oraz zgadza się na bezpłatne, nieograniczone czasowo przekazanie praw autorskich do hasła firmie Canpol Babies.
 10. Konkurs trwa od dnia 11. czerwca 2015 r. do dnia 25. czerwca 2015 r  do godz. 23:59.
 11. Wyłonienie zwycięzcy przez jury nastąpi do dnia 2. lipca 2015 roku. Jury powołane przez organizatora wybierze najlepsze według własnej oceny zgłoszenie i je nagrodzi. Od decyzji jury odwołanie nie przysługuje.
 12. Nagrodą w konkursie jest:
  1. Zestaw składający się z podgrzewacza elektrycznego i butelki Haberman wyprodukowanych przez firmę Canpol Babies.
 13. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inną, na jej równowartość pieniężną ani przenieść praw do jej otrzymania na osoby trzecie.
 14. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma obowiązek podania organizatorowi swoich danych teleadresowych (adres dostawy, nr telefonu oraz adres e-mail) poprzez wiadomość e-mail  ( kontakt@polishgirlolga.pl ) w ciągu 3 dni od daty publikacji wyników na stronie organizatora. W przeciwnym razie jury wyłoni kolejnego zwycięzcę.
 15. Jeżeli zwycięzca wyłoniony w konkursie, w momencie kontaktu przez wiadomość prywatną z organizatorem konkursu poda imię i nazwisko niezgodne z nazwą użytkownika, nagroda nie zostanie przyznana.
 16. Wysyłka nagród przez sponsora możliwa tylko na terenie RP.
 17. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na publikację przez organizatora swojego imienia i nazwiska na blogu organizatora oraz na profilu organizatora w serwisie Facebook.
 18. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsora swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Zwycięzca ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawy.
 19. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu podczas trwania konkursu.
 20. Wszelkie pytania i uwagi odnośnie konkursu można kierować poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook lub przez formularz kontaktowy na blogu organizatora.
 21. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.
 22. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany  przez serwis Facebook ani z nim związany. Uczestnik przekazuje swoje dane osobowe organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.

Powodzenia!

Olga


WYNIKI

W tym miesiącu zgłoszeń było naprawdę dużo. Nie spodziewałam się aż tylu.  Bardzo Wam dziękuję! Przy wyborze hasła ważne były dla mnie następujące kryteria: miało być chwytliwe, krótkie, łatwe do zapamiętania i nie mogło być wykorzystywanym często sloganem reklamowym. Dlatego też postanowiłam nagrodzić to:

Bo butelka Haberman to zbawienie wszystkich mam!

Jego autorką jest Pani Kasia Kozak.

Serdecznie gratuluję i czekam na Pani dane teleadresowe.

You Might Also Like