KONKURSY

Wygraj gadżety dla niemowlaka!

Zakończyła się kolejna edycja Blogosfery Canpol Babies i znowu dano mi szansę organizacji konkursu. Tym razem chciałabym zobaczyć jakie produkty firmy Canpol Babies macie w domu i które z nich uważacie za wyprawkowe “must have” każdej mamy. 

Dodawajcie zdjęcia w komentarzach pod plakatem konkursowym na Facebooku  i tam też udzielajcie swoich odpowiedzi.


Regulamin konkursu „Pokaż co masz i wygraj więcej”:

 1. Organizatorem konkursu jest Polishgirlolga – żona i matka (nie)idealna.
 2. Konkurs odbywa się na  blogu organizatora.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
 4. Jedna osoba może dodać tylko jedno zgłoszenie.
 5. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 6. Aby wziąć udział w konkursie, należy pod plakatem konkursowym na fanpagu organizatora w serwisie Facebook dodać zdjęcie posiadanych produktów Canpol Babies oraz napisać, które z nich są Waszym zdaniem wyprawkowym “must have” każdej mamy. 
 7. Mile widziane będzie:
  1. Udostępnienie plakatu konkursowego na swojej tablicy na facebooku.
  2. Polubienie organizatora oraz sponsora: Canpol Babies.
 8. Uczestnik konkursu oświadcza, że jest autorem zdjęcia zamieszczonego w komentarzu i wyraża zgodę na jego późniejszą publikację w serwisie organizatora.
 9. Konkurs trwa od dnia 7. maja 2015 r. do dnia 21. maja 2015 r  do godz. 23:59.
 10. Wyłonienie zwycięzcy przez jury nastąpi do dnia 28. maja 2015 roku. Jury powołane przez organizatora wybierze najlepsze według własnej oceny zgłoszenie i je nagrodzi. Od decyzji jury odwołanie nie przysługuje.
 11. Nagrodą w konkursie jest:
  1. Jeden zestaw składający się z: okrycia kąpielowego, szczotki do włosów “Newborn baby” i aspiratora marki Canpol Babies. 
 12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inną, na jej równowartość pieniężną ani przenieść praw do jej otrzymania na osoby trzecie.
 13. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma obowiązek podania organizatorowi swoich danych teleadresowych (adres dostawy, nr telefonu oraz adres e-mail) poprzez wiadomość e-mail  ( kontakt@polishgirlolga.pl ) w ciągu 3 dni od daty publikacji wyników na stronie organizatora. W przeciwnym razie jury wyłoni kolejnego zwycięzcę.
 14. Jeżeli zwycięzca wyłoniony w konkursie, w momencie kontaktu przez wiadomość prywatną z organizatorem konkursu poda imię i nazwisko niezgodne z nazwą użytkownika z serwisu Facebook, nagroda nie zostanie przyznana.
 15. Wysyłka nagród przez sponsora możliwa tylko na terenie RP.
 16. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na publikację przez organizatora swojego imienia i nazwiska na blogu organizatora oraz na profilu organizatora w serwisie Facebook.
 17. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsora swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Zwycięzca ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawy.
 18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu podczas trwania konkursu.
 19. Wszelkie pytania i uwagi odnośnie konkursu można kierować poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook lub przez formularz kontaktowy na blogu organizatora.
 20. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.
 21. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany  przez serwis Facebook ani z nim związany. Uczestnik przekazuje swoje dane osobowe organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.

Powodzenia!

Olga


WYNIKI

Zestaw produktów Canpol Babies wygrywa:

Pani Sylwia Balicka

Gratuluję i czekam na maila! 

You Might Also Like