KONKURSY

Kolejny konkurs z Canpol Babies!

Firma Canpol Babies mnie chyba lubi, bo już trzeci miesiąc z rzędu mój blog został wytypowany do organizacji konkursu. Jest mi niezwykle miło z tego powodu i mam nadzieję, że Wam również. Nie wiem ile jest wśród moich czytelniczek mam spodziewających się maleństwa, ale mam nadzieję, że jakieś są, bo właśnie z myślą o Was przygotowałam ten konkurs. Jest naprawdę banalny! Jedyne co musicie zrobić, to odpowiedzieć na dwa proste pytania.

Jak sobie radzisz z ciążowymi dolegliwościami?

Co najbardziej zaskoczyło Cię w ciąży? 

 Odpowiedzi udzielacie pod postem konkursowym tutaj na blogu.


Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest Polishgirlolga – żona i matka (nie)idealna.
 2. Konkurs odbywa się na  blogu organizatora.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
 4. Jedna osoba może dodać tylko jedno zgłoszenie.
 5. Udział w konkursie jest bezpłatny i  dobrowolny.
 6. Aby wziąć udział w konkursie, należy pod postem konkursowym na blogu odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe: Jak sobie radzisz z ciążowymi dolegliwościami? oraz Co najbardziej zaskoczyło Cię w ciąży? 
 7. Mile widziane będzie:
  1. Udostępnienie postu konkursowego na swojej tablicy na Facebooku lub na Google+.
  2. Polubienie organizatora (na Facebooku lub na Google+)  oraz sponsora: Canpol Babies.
 8. Konkurs trwa od dnia 10. kwietnia 2015 r. do dnia 24. kwietnia 2015 r  do godz. 23:59.
 9. Wyłonienie zwycięzcy przez jury nastąpi do dnia 30. kwietnia 2015 roku. Jury powołane przez organizatora wybierze najlepsze według własnej oceny zgłoszenie i je nagrodzi. Od decyzji jury odwołanie nie przysługuje.
 10. Nagrodą w konkursie jest:
  1. Zestaw produktów marki Canpol Babies składający się z laktatora Basic, podkładów poporodowych oraz wkładek laktacyjnych.
 11. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inną, na jej równowartość pieniężną ani przenieść praw do jej otrzymania na osoby trzecie.
 12. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma obowiązek podania organizatorowi swoich danych teleadresowych (adres dostawy, nr telefonu oraz adres e-mail) poprzez wiadomość e-mail  ( kontakt@polishgirlolga.pl ) w ciągu 3 dni od daty publikacji wyników na stronie organizatora. W przeciwnym razie jury wyłoni kolejnego zwycięzcę.
 13. Wysyłka nagród przez sponsora możliwa tylko na terenie RP.
 14. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na publikację przez organizatora swojego imienia i nazwiska na blogu organizatora oraz na profilu organizatora w serwisie Facebook oraz Google+.
 15. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsora swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Zwycięzca ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawy.
 16. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu podczas trwania konkursu.
 17. Wszelkie pytania i uwagi odnośnie konkursu można kierować poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook lub przez formularz kontaktowy na blogu organizatora.
 18. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.
 19. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany  przez serwis Facebook ani z nim związany. Uczestnik przekazuje swoje dane osobowe organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.

Powodzenia!

Olga


WYNIKI

Niezbędnik młodej mamy trafia w ręce Magdy A, która jest autorką tej wypowiedzi:

Co najbardziej zaskoczyło mnie w ciąży?
W pierwszej ciąży – ciąża:D taka długa wyczekana druga kreska cuudownee uczucie a później płacze bez powodu, senność i olbrzymi brzuch (każdy pytał czy to bliźniaki??) Bardzo mnie to irytowało – temat się urwał jak urodziłam córcię 4,5 kg 😀
W drugiej ciąży – że udało się w sumie od razu :D, przeczucie ciążowe od początku, brak apetytu – wyłącznie chlebek z masełkiem i ogromna ochota na wiśnie. Nie zaskoczyła mnie płeć dziecka – czułam od początku,kto zamieszkał w moim brzuchu. Kształt brzucha – poza wielkością (28 tydzień a wyglądam jak w 40:)) taka wielka ładna piłka Jestem okropna gapą – zdążył mnie kopnąć prąd, stłukłam palucha u stopy(odbarczenie u ortopedy:(dało możliwość chodzenia :D) i to okropne roztargnienie:) o i ogromna ochota na lody:)
Jak obie radzę z dolegliwościami ciążowymi?:
– zgaga, migdały plus kefir
– ciągoty na słodycze – nie potrafię zastąpić.
– bezsenność (oglądam filmy nawet o 3 nad ranem:))
– skrajne emocje od euforii po depresję – polecam porozmawiać z przyjaciółmi 😀
– ból stóp- masaż plus specjalny żel chłodzący dla kobiet w ciąży oraz aspargin.

Gratuluję i czekam na maila.

You Might Also Like