KONKURSY

Jem smacznie i zdrowo – konkurs!

Jak wiecie lubię czasem upichcić Karolinie coś dobrego. Czy to na śniadanie, obiad czy podwieczorek. Dlatego też wraz z firmą Canpol Babies przygotowałam dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa zestawy  naczyń “Wesołe zwierzątka”. Otrzymają je dwie osoby, których przepis najbardziej przypadnie nam do gustu. Ponadto te dwa zwycięskie dania trafią do menu Karolinki.

Regulamin konkursu “Jem smacznie i zdrowo”:

 1. Organizatorem konkursu jest Polishgirlolga – żona i matka (nie)idealna.
 2. Konkurs odbywa się na  stronie organizatora w serwisie Facebook.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Udział w konkursie jest możliwy jedynie dla osób posiadających prywatne konta w serwisie Facebook,  gdzie Użytkownicy posługują się prawdziwym imieniem i nazwiskiem jako nazwą użytkownika.
 4. Jedna osoba może dodać tylko jeden przepis.
 5. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 6. Aby wziąć udział w konkursie, należy pod postem konkursowym w serwisie Facebook dodać przepis na zdrowy posiłek dla rocznego dziecka wraz ze zdjęciem tego dania.  Posiłek dowolny: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, kolacja lub deser.  Ważne żeby był zdrowy.
 7. Mile widziane będzie:
  1. Polubienie i publiczne udostępnienie grafiki konkursowej.
  2. Polubienie strony organizatora oraz sponsora: Canpol Babies.
  3. Zaproszenie do zabawy dwóch osób.
 8. Uczestnik konkursu oświadcza, że jest autorem przepisu i zdjęcia zamieszczonego w komentarzu i wyraża zgodę na jego późniejszą publikację w serwisie organizatora.
 9. Konkurs trwa od dnia 20. lutego 2015 r. do dnia 6. marca 2015 r  do godz. 23:59.
 10. Wyłonienie zwycięzców przez jury nastąpi do dnia 12 marca 2015 roku. Jury powołane przez organizatora wybierze najlepsze według własnej oceny zgłoszenie i je nagrodzi. Od decyzji jury odwołanie nie przysługuje.
 11. Nagrodą w konkursie są:
  1. Dwa zestawy naczyń Canpol Babies  “Wesołe zwierzątka” po jednym dla każdego zwycięzcy.
 12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inną, na jej równowartość pieniężną ani przenieść praw do jej otrzymania na osoby trzecie.
 13. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma obowiązek podania organizatorowi swoich danych teleadresowych poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook w ciągu 3 dni od daty publikacji wyników na stronie organizatora. W przeciwnym razie jury wyłoni kolejnego zwycięzcę.
 14. Jeżeli zwycięzca wyłoniony w konkursie, w momencie kontaktu przez wiadomość prywatną z organizatorem konkursu poda imię i nazwisko niezgodne z nazwą użytkownika, nagroda nie zostanie przyznana.
 15. Wysyłka nagród przez sponsora możliwa tylko na terenie RP.
 16. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na publikację przez organizatora swojego imienia i nazwiska na blogu organizatora oraz na profilu organizatora w serwisie Facebook, zgodnie z danymi wskazanymi w nazwie profilu zwycięzcy w serwisie Facebook.
 17. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsora swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Zwycięzca ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawy.
 18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu podczas trwania konkursu.
 19. Wszelkie pytania i uwagi odnośnie konkursu można kierować poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook lub przez formularz kontaktowy na blogu organizatora.
 20. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.
 21. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany  przez serwis Facebook ani z nim związany. Uczestnik przekazuje swoje dane osobowe organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.

Powodzenia i życzę Wam miłego gotowania!

Olga


WYNIKI

Niestety kilka z Waszych przepisów nie spełniło wymogów regulaminu. Rada na przyszłość: plakat konkursowy to nie wszystko – zawsze należy zapoznać się z regulaminem konkursu. Najbardziej zdenerwowało mnie to, że kilka osób próbowało zrobić ze mnie idiotkę i dodawało nie swoje zdjęcia. Bardzo nieładnie.  Mimo, że usunęły swoje zgłoszenia, to ja je pamiętam i w przyszłości będę miała te panie na uwadze.

Pozostałe zdjęcia i przepisy były smakowite  i ciężko było wybrać te dwa, które trafią do naszego manu. Myślałam, myślałam i myślałam, aż w końcu wybrałam. Zestawy naczyń trafią do:

 1. Elżbieta Kuźmińska
 2. Marta Sobczyk-Ziębińska

Zwyciężczynie proszę o wysłanie swoich danych teleadresowych (adres dostawy, nr telefonu, adres e-mail) w wiadomości prywatnej na platformie Facebook do 15.03.2015r. godz. 23:59.

Gratuluję i zapraszam Was do wypatrywania kolejnego konkursu!

You Might Also Like