INNE PRODUKTY DZIECIĘCE

Nad łóżeczkiem Karoliny zamieszkały sowy

Kiedy Przemek skończył remontować pokój Karolinki, to na jednej z białych ścian zamarzyła mi się jakaś fajna naklejka.  A że lubimy sowy i w pokoiku już ich trochę mamy, to nie miałam wątpliwości, że na owej naklejce też się takie muszą znaleźć. Początkowo rozważałam naklejkę z ogromnym drzewem na całą ścianę, ale bałam się, że jak taką nakleję to w pokoiku zrobi się za pstrokato.

Chodziłam, szukałam, przeglądałam strony internetowe, ale nie mogłam znaleźć nic co by mnie urzekło. Aż w końcu w jednej ze szczecińskich hurtowni z artykułami dla niemowląt trafiłam na stojak z naklejkami RoomMates. Dostałam nawet jedną próbkę – małą, żółtą sówkę. I już wtedy wiedziałam, że chcę więcej.

Naklejki RoomMates są wielokrotnego użytku, co naprawdę jest ogromnym plusem. W każdej chwili możemy je przenieść w inne miejsce, nie martwiąc się, że je uszkodzimy. Nie ma obaw, że krzywo je nakleimy, bo możemy to robić do skutku. Naklejki nie pozostawiają żadnych śladów na ścianie, więc po przeniesieniu ściana pozostaje czysta. Mogą być stosowane na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach itp. Poza tym wybór jest naprawdę duży i myślę, że każdy znajdzie w ich katalogu coś dla siebie. Mają nawet wielką choinkę, którą można zastąpić tradycyjne bożonarodzeniowe drzewko, jeżeli na takie nie mamy miejsca lub po prostu wyjeżdżamy na święta.

My postawiliśmy na gałązkę z sowami. Z resztą sami zobaczcie:

Sam proces naklejania był dość prosty, gdyż naklejki były wstępnie wycięte. U nas w dwóch miejscach trochę niedokładnie i niestety doszło do małego uszkodzenia, ale dało się to zatuszować. Bez problemu naklejałam je w różnych miejscach w pokoju, by ostatecznie nakleić na tym właściwym.

Jeżeli szukacie takiej naklejki, którą bedzie można bez problemu zdjąć, np. przed malowaniem i nakleić ponownie to Wasz wybór powinien paść na RoomMates.  Jak dla mnie naklejki są godne polecenia.

Wpis powstał przy współpracy z firmą Evocado – importerem i dystrybutorem naklejek RoomMates na terenie Polski.

You Might Also Like