INNE PRODUKTY DZIECIĘCE

Hu hu ha! Hu hu ha! Zima nie jest taka zła!

Pierwszy śnieg tej zimy mamy już za sobą i właśnie z tej okazji podzielę się z Wami moim sposobem na ciepły napój dla dziecka, bez względu na to gdzie jesteście. Nie będzie Wam potrzebny ani wrzątek ani prąd. Zaciekawiłam Was? To czytajcie dalej! 

Wychodząc na spacer w taką pogodę jak teraz, niestety łatwo o wychłodzenie herbatki, soku czy wody do mleka modyfikowanego i żadne termoopakowanie nie będzie tak skuteczne w utrzymywaniu temperatury jak żelowy podgrzewacz Lovi. Kupiłam go jakiś czas temu na allegro, po tym jak przeczytałam sporo pozytywnych opinii na różnych forach. Od tamtej pory sama go wychwalam gdzie tylko się da! Podgrzewacz działa na tej samej zasadzie co żelowe podgrzewacze do rąk, które zimą często nosimy w kieszeniach. Naciskamy blaszkę i żel się krystalizuje wydzielając ciepło.

W ten sposób można szybko (w około 20 min) podgrzać 150 ml mleka czy innego płynu do temperatury 36°C. Mało tego, podgrzewacz, dzięki temu że ma worek termoizolacyjny, utrzymuje temperaturę napoju przez około 2 godziny. Na zimowy spacer można się wybrać bez obawy, że napój dla dziecka nam wystygnie. Po spacerze wrzucamy wkład żelowy do gorącej wody i gotujemy około 15 min. Po tym czasie będzie on gotowy do ponownego użycia. Proste, prawda?

U nas podgrzewacz sprawdza się rewelacyjnie. Zabieraliśmy go ze sobą do lekarza, kiedy trzeba było podgrzać odciągnięte mleko, na spacery czy na inne wyjścia gdzie użycie sieciowego podgrzewacza byłoby niemożliwe. Takie małe cudo naprawdę ułatwia życie rodzicom. A do tego jest ładnie wykonane i nie trzeba chować go w torebce. Według mnie jest to “must have” każdej mamy!

Cena: około 48 zł

You Might Also Like