BLOGOSFERA

Blogowe podsumowanie roku

2 stycznia 2018

Stało się! Rok 2017 przeszedł do historii. Był to dla nas rok bardzo intensywny i ciężki, ale dobry. Wydarzyło się naprawdę wiele dobrego, chociaż mniej przyjemne sprawy również nas nie oszczędzały. Najważniejsze jest jednak to, że w całościowym bilansie rok ten wypada bardzo pozytywnie. 

Pozytywnie również w kwestii blogowania. Kiedy z końcem stycznia przeszłam na L4 mogłam poświecić więcej czasu na pisanie, bo prawda jest taka, że etat oraz opiekę nad dzieckiem i domem naprawdę ciężko jest połączyć nie zaniedbując któregoś ze swoich zajęć. W moim przypadku ucierpiało właśnie blogowanie.

Ciąża jednak spadła mi z nieba i pozwoliła zająć się blogiem na serio. Zaczęło pojawiać się więcej wpisów w regularnych odstępach czasowych. Czytelników przybywało, co było dla mnie motywacją do dalszej pracy. Tutaj chcę Wam podziękować za wszystkie miłe wiadomości, komentarze i maile. Kontakt z Wami jest dla mnie naprawdę ważny, chociaż czasem nie ogarniam i nie jestem w stanie na wszystko odpisać. 

Niestety w maju po narodzinach Michała przyszedł dość poważny kryzys. Nagle doba stała się za krótka, a rzeczy do ogarnięcia za dużo. Przystosowanie się do roli podwójnej mamy trochę trwało, na szczęście kryzys minął. Przestałam się spinać i przejmować tym, że czasem teksty pojawiają się z opóźnieniem lub wcale. Zrozumiałam, że jestem tylko człowiekiem, który ma prawo do odpoczynku. 

Rok 2017 zaowocował też wieloma interesującymi współpracami. Nawiązałam mnóstwo nowych kontaktów, a dzięki firmom współpracującym ze mną mogły powstawać teksty sponsorowane, testy i recenzje, a także konkursy, w których licznie braliście udział. 

Cieszy mnie również fakt, że z każdym miesiącem przybywało Was na blogu, na facebooku i na instagarmie – dziękuję za zaufanie. Mam nadzieję, że w 2018 Was nie zawiodę i że wspólnie z Przemkiem już jako Rodzina ze Szczecina, będziemy Wam umilać czas wolny i chętnie będziecie do nas zaglądać. 

Tymczasem zapraszam Was do przeczytania dziesięciu najczęściej czytanych tekstów na blogu powstałych w 2017 roku.

Test obciążenia glukozą czyli tzw. krzywa cukrowa

Mała sypialnia w bloku – sposoby na jej aranżację

Ząbkowanie – kompendium wiedzy dla rodziców

Wyprawka dla noworodka – podsumowanie, lista do pobrania + rabat dla Was

Robot odkurzający na każdą kieszeń – Mamibot ProVac Plus

Wyprawka dla noworodka – pielęgnacja

Lulu Design – recenzja zestawu kąpielowego

Zdrowe przekąski na przyjęcie urodzinowe dla dzieci

10 pomysłów na prezent dla kobiety w ciąży

10 najlepszych porad dzięki którym wybierzecie dobry wózek

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję, że jesteście, za Wasze wsparcie i wszelkie miłe słowa które otrzymujemy od Was każdego dnia! Mam nadzieję, że rok 2018 pozwoli nam się dalej rozwijać, a Was będzie tu coraz więcej, bo wszystko co tu powstaje, powstaje z myślą o Was!

Polecane dla Ciebie

 • Dziś w TV słyszałam, że wiele ludzi twierdzi, że był to ciężki rok, dla mnie też, choć gorszy był 2016. Mam nadzieję, że obecny będzie szczęśliwszy i Wam tego też życzę 🙂

 • Osobiście bardzo żałuję, że nie zaczęłam blogować gdy leżałam na zwolnieniu w ciąży. Teraz jest to dość utrudnione. Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok!

 • No to sporo się działo, gratuluję suksesów blogowych i rodzinnych 🙂

 • Brawo za sukcesy i postępy 🙂 ciągle i niezmiennie trzymam za Was kciuki!

 • Fajne podsumowanie 🙂 Sporo się u Was działo! Idę do tekstu o przekąskach, co prawda roczek już u nas był, ale na pewno będą następne przyjęcia 🙂

 • Życzę wytrwałości w blogowaniu! Mam nadzieję, że spotkamy się również za rok. 🙂

 • Oby kolejny rok był pasmem sukcesów i rozwoju – powodzenia. A podsumowania zawsze pokazują nam jak daleko zaszliśmy. 😉

 • Karolina Tuchalska-Siermińska

  to był bardzo owocny rok. Życze Wam, aby ten obecny był pasmem sukcesów. Powodzenia na blogowej drodze 😉

 • Ja Zwykła Matkaa

  Życzę wam przede wszystkim zdrowia. I niech się spełnią wszystkie plany na drodze zawodowej I prywatnej 🙂

 • Gratuluję sukcesów i życzę ich jeszcze więcej w nowym roku!

 • Bożena Jędral

  Świetnie, jednak ciąże często bywają motywatorem do działań 🙂

 • Gratuluję sukcesów, nawiązania ciekawych współprac i znajomości 😉 Życzę też wytrwałości w blogowaniu, pomimo zbyt krótkiej doby.

  PS. Aż mnie zemdliło na widok cytryny i glukozy. Brrr…

 • Gosia

  Olga gratuluję sukces i mam nadzieję, że ten rok będzie dla Ciebie jeszcze lepszy

 • Katarzyna Hartung

  Gratuluję sukcesów, ja samu muszę wreszcie zrobić podsumowanie roku!

 • Gratuluję 🙂 biegnę sprawdzić, co ciekawego jest w tych wpisach 🙂

 • Emilia Kobos

  Dla mnie to był bardzo owocny rok. Gratuluję też TObie 🙂

 • Sylwia Antkowicz

  To wychodzi że powinnam pomyśleć o ciąży, bo aktualnie mam 1 dziecko i pracuję zawodowo, więc blog czasem kuleje.