LIFESTYLE

6 wyjątkowych prezentów na Dzień Taty

21 czerwca 2017

Do Dnia Ojca zostały już tylko dwa dni, więc najwyższy czas pokazać Wam inspiracje prezentowe dla tatusiów. Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że z prezentami dla mężczyzn jest wieczny problem. Oni nic nie potrzebują, wszystko mają i nic więcej nie chcą, dlatego w tym roku postanowiłam pokazać wam prezenty niekoniecznie materialne. Coś co przyniesie im radość, ale nie postawią tego na półce.

Czas

Jak często macie okazję spędzić ze swoim tatą trochę czasu? Porozmawiać, pośmiać się, może nawet wypić lampkę wina czy szklaneczkę whisky? Prawda jest taka, że w dzisiejszym świecie wszyscy gonimy za Bóg wie czym i tego czasu nam brakuje. My kobiety spędzamy długie godziny na rozmowach z mamą. Ojcowie są jakoś tak z boku. A może to dobra okazja by to zmienić? Tata na pewno będzie szczęśliwy jeśli ten dzień poświęcicie właśnie jemu, żeby było jak za dawnych lat gdy byliście małymi dziećmi. 

 

Bilet na koncert / do teatru /na wernisaż

Sprawdźcie, może akurat w waszej okolicy dzieje się coś ciekawego, czym Wasz tata byłby zanteresowany a sam biletów sobie nie kupi? Może bilet na koncert fajnego zespołu, a może w teatrze wystawiają jakąś ciekawą sztukę? Jeśli Wasi ojcowie lubią tego typu wyjścia to taki prezent na pewno ich ucieszy. PS. dla mamy też warto kupić bilet.

fot. Włodzimierz Piątek

Wypad rodzinny do Escape Roomu

Wasz tata lubi rozwiązywać zagadki? Możecie wybrać się całą rodziną do popularnego Escape Roomu.Czy uda Wam się uciec w wyznaczonym czasie? Kto okaże się zdrajcą? Zapewniem, że nie tylko Wasz tata będzie miał ogromną frajdę z takiego prezentu. 

http://www.escapeszczecin.pl/

 Wizyta na strzelnicy

A może by tak podarować tacie solidną dawkę adrenaliny? Wizyta na strzelnicy połączona z treningiem www.asy-strzelectwa.pl z pewnością dostarczy Waszemu tacie dużo emocji. Możecie wykupić mu specjalny bon na strzelanie z różnego rodzaju broni m.in. z okazów historycznych takich jak Pepesza, Thompson, TT i Colt 1911 lub np. modeli rodem z westernów: rewolwer kaliber . 357 Magnum + Winchester albo na zwyczajną naukę strzelania, która pozwoli mu na solidną naukę techniki strzeleckiej. Nawet osoby nie posiadające własnej broni mogą zapisać się na trening, gdyż Asy Strzelectwa zapewniają również broń do nauki. Myślę, że jest to ciekawa forma prezentu, która dostarczy obdarowanemu wielu niezapomnianych chwil, a jeśli i Wy wybierzecie się tam z tatą, to będziecie mogli trochę ze sobą rywalizować, sprawdzić kto ma lepsze oko. Dodatkowo fajną opcją jest też wysłanie rodziców na randkę na strzelnicy. Nie jest to może zbyt romantyczna propozycja, ale na pewno ciekawa i taki prezent na pewno by ich zaskoczył.

http://asy-strzelectwa.pl

Paintball

Faceci lubią czasem pobiegać po lesie i poczuć się jak na prawdziwej misji. Postrzelać do przeciwnika, zmęczyć się, potarzać w błocie. To bardzo fajna opcja prezentowa jeśli Wasz tata jest aktywny fizycznie, bo jednak trzeba zrobić trochę kilometrów.

U.S. Army Garrison, Fort A.P. Hill, Virginia 22427

Ciasto własnego wypieku

To jest coś czym my planujemy w tym roku uraczyć naszego tatusia. Karolinka oczywiście będzie brała czynny udział w jego przygotowywaniu. My będziemy robić sernik, bo to ulubione ciasto Przemka. A Wasi ojcowie jakie lubią ciasta? Może jabłecznik, tort bezowy lub ciasto szpinakowe z mascarpone?

To czym w tym roku obdarujecie Waszych tatusiów?

Polecane dla Ciebie