KONKURSY

Wygraj Pana Misia od Pabobo – KONKURS

8 maja 2017

W związku z tym, że wpis Jak pomóc dziecku pokonać strach przed ciemnością? cieszył się dużym Waszym zainteresowaniem, a prezentowana w nim Pani Misiowa zachwyciła wielu rodziców, to wraz z marką Pabobo przygotowałam dla Was konkurs, w którym nagrodą jest wersja męska naszej przytulanki, czyli Pan Miś. Jak można stać się jego właścicielem?

Konkurs nie wymaga od Was zbyt dużego zaangażowania. 

 1. Wskazanie jest polubienie profili organizatora i sponsora w serwisie Facebook.

 2. Wskazane jest udostępnienie publiczne tego wpisu na swojej osi czasu w serwisie Facebook.

 3. Uczestnik konkursu musi odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jakie są Twoje metody na skuteczne usypianie dziecka? 

Odpowiedzi można udzielać pod postem konkursowym (klik) w serwisie Facebook lub tutaj na blogu podając w komentarzu również link do swojego profilu w serwisie Facebook celem weryfikacji wykonania pkt. 1 i 2. 

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest Polishgirlolga Blog
 2. Konkurs odbywa się na  blogu organizatora.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
 4. Jedna osoba może dodać tylko jedno zgłoszenie.
 5. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Wskazane jest by Uczestnik konkursu dodając zgłoszenie polubił fanpage sponsora i organizatora oraz udostępnił na swojej tablicy post konkursowy.
 6. Uczestnik musi napisać komentarz (odpowiedź na pytanie konkursowe), który jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na udział w konkursie. 
 7. Dodając zgłoszenie Uczestnik konkursu ma obowiązek podpisać się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.
 8. Zadaniem konkursowym jest:
  1. Udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe pod postem konkursowym w serwisie Facebook lub pod tym wpisem na blogu przestrzegając przy tym zasad zawartych w regulaminie konkursu. 
 9. Uczestnik konkursu oświadcza, że jest autorem dodanego przez siebie zgłoszenia i wyraża zgodę na  późniejszą jego publikację w serwisie organizatora.
 10. Konkurs trwa od dnia 08. maja 2017 r. do dnia 17. maja 2017 r  do godz. 23:59.
 11. Wyłonienie zwycięzcy przez jury nastąpi do dnia 20. maja 2017 roku. Jury powołane przez organizatora wybierze najlepsze według własnej oceny zgłoszenie i je nagrodzi. Od decyzji jury odwołanie nie przysługuje.
 12. Nagrodą w konkursie jest: Przytulanka projektor Pan Miś ufundowana przez firmę Mablo, dystrybutora marki Pabobo w Polsce. 
 13. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inną, na jej równowartość pieniężną ani przenieść praw do jej otrzymania na osoby trzecie.
 14. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma obowiązek podania organizatorowi swoich danych teleadresowych (adres dostawy, nr telefonu oraz adres e-mail) poprzez wiadomość e-mail  ( kontakt@polishgirlolga.pl ) w ciągu 3 dni od daty publikacji wyników na stronie organizatora. W przeciwnym razie jury wyłoni kolejnego zwycięzcę.
 15. Jeżeli zwycięzca wyłoniony w konkursie, w momencie kontaktu przez wiadomość prywatną z organizatorem konkursu, poda imię i nazwisko niezgodne z danymi zawartymi w zgłoszeniu konkursowym , nagroda nie zostanie przyznana.
 16. Wysyłka nagród przez sponsora możliwa tylko na terenie RP.
 17. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na publikację przez organizatora swojego imienia i nazwiska na blogu organizatora oraz na profilu organizatora w serwisie Facebook.
 18. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsora swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Zwycięzca ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawy.
 19. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu podczas trwania konkursu.
 20. Wszelkie pytania i uwagi odnośnie konkursu można kierować poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook lubwysyłając wiadomość na adres: kontakt@polishgirlolga.pl
 21. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.
 22. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany  przez serwis Facebook ani z nim związany. Uczestnik przekazuje swoje dane osobowe organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.

Mam nadzieję, że wszsystko jest dla Was jasne. Szczególnie uczulam Was na podpisywanie się prawdziwym inieniem i nazwiskiem oraz życzę Wam powodzenia. 


WYNIKI

Bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia. Ciężko było wybrać to jedno, ale zdecydowaliśmy, że Pan Miś trafi w ręce:

Pani Caroline Zapiór

Proszę o podanie danych zgodnie z pkt. 14 regulaminu.

Gratuluję, a wszystkim dziękuję za zabawę. Zachęcam Was jeszcze do wzięcia udziału w konkursie, którym mam dla Was planszówki od firmy Alexander. 

Polecane dla Ciebie

 • Ale super konkurs muszę pomyśleć nad odpowiedzą

 • Melduję Gotowość

  Miś jest świetny, ale ja nie mam dla kogo grać 😉 Powodzenia!

 • Misio super, jednak jak na razie wciąz nie mam komu go dac ;( Powodzenia dla wszystkich!

 • Bożena Jędral

  Wspaniały miś, idealny na prezent na dzień Dziecka dla córci. Moje metody usypiania zależne są od dziecka. Syn zasypiał sam, starsza córka potrzebowała siedzenia obok godzinami, najmłodsza przytulas, całus i papa. Jednak zawsze dbałam o rytuały. Spokojna bajka, kąpiel, kolacja, książeczka. Powrót do domu an czas, by nie rozbić planu dnia, wywietrzony pokój, niezbyt wysoka temperatura do spania. To zawsze się sprawdzało i sprawdza.

 • Agnieszka Oponowicz

  Fajny misiak 🙂 A co do usypiania, to… kąpiel, czytanie książeczek i przytulanki wieczorne zawsze skutkują…

 • Miś bardzo fajny!. Życzę powodzenia konkursowiczom! 🙂

 • Miś słodziak, szkoda że nie było takich jak moje dzieci były malutkie.

 • Sylwia Antkowicz

  Przepiękny misio. A jak u nas udaje się sprawić, by Ala zasnęła. Cóż, ma już 14 miesięcy. Kiedyś najszybciej zasypiała przy piersi, ale teraz już jej to nie usypia i trzeba się posiłkować czytaniem, głaskaniem.

 • Kulinarna Strona Mocy

  Mój syn ma ukochaną kaczkę (która wygląda jak ścierka, nie bójmy się tego powiedzieć) i nie zamieni jej na nic innego, więc rezygnuję z walki o misia 🙂

 • Ach z rozrzewnieniem wspominam czasy, gdy karmiłam synków piersią. Wtedy usypianie to był pikuś 😉
  W moim przypadku kluczem do sukcesu jest rytuał, który oczywiście z niewielkimi zmianami adekwatnymi do wieku, realizujemy od narodzin synków.
  Krok 1 – wyciszenie
  Krok 2 – kąpiel i piżamki
  Krok 3 – wspólne czytanie
  Krok 4 – gasimy światło, synowie się we mnie wtulają i śpiewamy sobie kołysanki
  Krok 5 – chłopcy mówią co by chcieli aby im się przyśniło a ja im tego życzę 🙂
  Jest jeszcze sposób na wypadek kłopotów z zaśnięciem: Jeden bliźniak lubi delikatne głaskanie po plecach a drugi mocne przytulenie <3

 • Agata Pęksyk

  Kiedy Bąbelek był jeszcze w brzuszku czytałam mu bajki 🙂 Co się okazało że teraz gdy jest już ze mną bardzo lubi słuchać mojego głosu. Kiedy nie może zasnąć biorę ją na ręce przytulam i opowiadam rożne historie. To jest coś niesamowitego jak ona wtedy się wycisza, wsłuchuje w mój głos. Na nikogo innego tak nie reaguje jak na mnie. To coś cudownego. Gdy już zaśnie i zaczyna się nerwowo poruszać w łóżeczku przykładam moją rękę do jej główki i delikatnie głaskam- wtedy pojawia się słodki uśmieszek na buzi i dalej słodko śpi.

 • Super nagroda muszę pomyśleć nad odpowiedzią

 • Fajny ten misio. Zastanawiałam się nad podobnym bo planuję przenieść córkę do jej własnego pokoju.

 • Katarzyna Wójcik Respendowicz

  Szkoda,że moje dzieci już za duże na takiego misia:)

 • Dziecko usypiam zgodnie z…wymaganiami dziecka. Nie wiem jak będę usypiać Henia, ale mam już w głowie schemat: ciepła kapiel, chusta i noszenie…noszenie…potem padnę i ja, i on. W zanadrzu mam jeszcze masaż, bujanie na piłce, uruchamianie wyciągu w kuchni, wpatrywanie w kota, karuzela, spacer po pokojach i tatusia…bo kto jak kto ale tatuś nosi najlepiej, prawda? Ja też jestem dzieckiem i uśpię się sama.

 • Saszka Kołodziej

  Dopóki karmiłam piersią, nie mieliśmy żadnych problemów z zasypianiem 😉 Teraz ratuje nas chusta i wspólne odkurzanie – salon, kuchnia, łazienka i kończymy w sypialni – zazwyczaj wystarczy wtedy mojego małego śpiocha przełożyć do łóżeczka. Jeżeli skrzypiąca podłoga pod moimi stopami go obudzi, jedynym ratunkiem jest piłka – synek wtula się wtedy we mnie i razem się kołyszemy lub delikatnie podskakujemy 🙂

  • Saszka Kołodziej

   Aleksandra Kołodziej 🙂

 • Wiesia

  Dziecko zmęczone, po pełnym wrażeń dniu, a przede wszystkim dużej ilości świeżego powietrza szybko zasypia. Jako mama dwóch córeczek w wieku przedszkolnym staram się tak zapełnić dzień dziewczynek różnego rodzaju aktywnościami, żeby wieczorem były praktycznie padnięte. Szybka kąpiel, kolacja ze szklanką mleka i dziewczynki są gotowe do snu. Pakujemy się we trzy do tipi. Tak, do tipi, które stoi w salonie. Leżę wciśnięta między dziewczynkami wśród dużej ilości poduszek z podkurczonymi nogami i zaczynam czytanie bajek. Czytam tak długo aż zasną. Bywają dni, że nie zdążę przeczytać jednej bajki. I wtedy mam wieczór dla siebie. Ogólnie jestem bardzo dumna z faktu, że wprowadziłam taki rytuał, że moje dzieci chodzą wcześnie spać. Jestem tym bardziej szczęśliwa z tego powodu gdyż czytałam, że dzieci wcześnie chodzące spać są szczęśliwsze i zdrowsze. Oczywiście mama też na tym korzysta 🙂
  Wiesia Tomaszewska

 • Wioleta Krzywy

  Nie mam 🙁 dlatego przydał by się miś?! 🙂