STREFA MAMY

On jest moim homarem

10 września 2016

Dzisiaj obchodzimy z Przemkiem drewnianą rocznicę ślubu. Razem jesteśmy ponad 10 lat, ale to właśnie 10 września 2011 roku w katedrze w Kamieniu Pomorskim powiedzieliśmy sobie sakramentalne „tak”. Potem było weselicho w nadmorskim ośrodku wczasowym o wdzięcznej nazwie „Muszelka”, a kilka lat później na świecie pojawiła się Karolina – idealna mieszanka nas obojga.

I pomyśleć, że kiedy poznałam Przemka to nawet mi się za specjalnie nie podobał. Nie to że wcale, ale wiecie efektu wow nie było. Nie mogę się Wam tutaj pochwalić zwaleniem z nóg i miłością od pierwszego wejrzenia. Sorry!  To, że poszłam z nim na pierwszą randkę wynikało głównie z namawiania mnie przez jednego z naszych ówczesnych kolegów z roku (dzięki Łukasz 🙂 ). Tak, tak – ja i Przemek przez moment studiowaliśmy razem. To był jego drugi kierunek. Na europeistykę chyba poszedł żeby sobie znaleźć dziewczynę, a jak już znalazł to z nauki zrezygnował. Cwaniaczek jeden! Spotykaliśmy się od czasu do czasu,  aż któregoś dnia zachorowałam. Wtedy mnie kupił! Przyjechał do mnie z reklamówką leków, robił ciepłą herbatę i spełniał zachcianki.  Także wiecie, poleciałam na fervex i polopirynę. Uczucie urosło do tego stopnia, że postanowiliśmy spędzić ze sobą resztę naszego życia.

Wesele było idealne! Wiadomo, zawsze się znajdzie jakaś maruda, której nie sposób dogodzić, ale po weselu jeszcze przez kilka tygodni goście mówili o tym jak to u nas było fajnie. A to niezwykle ważne, bo przecież robi się je dla gości, a nie dla siebie.

Dzisiaj piąta rocznica ślubu. Wiele razem przeszliśmy, mamy masę dobrych wspomnień, ale są też takie mniej przyjemne, które tak naprawdę umocniły nasz związek. Jesteśmy zupełnie różni, a jednak niezywkle do siebie podobni – dwa dziwaki, ale to właśnie te dziwactwa czynią nas wyjątkowymi i sprawiają, że pasujemy do siebie doskonale. Pomimo tego, że czasem się kłócimy to wiem, że Przemek jest w stanie zrobić dla mnie wszystko i mam nadzieję, że on czuje to samo.

Zdjęcia: 1 Kadr 

Ci, którzy nie wiedzą dlaczego taki a nie inny tytuł posta klikają  tu (wersja anglojęzyczna).

Polecane dla Ciebie

 • kayennblog

  Gratulujemy ! szczęścia na kolejne lata <3

 • Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ślubu życzę 🙂

 • Iza

  To kolejnych lat miłości Wam życzę. Pięknie wyglądałaś.
  My drewnianą mamy w lutym 🙂

 • Cudownie 🙂 Wszystkiego najlepszego.

 • Natalia Róża Świat Tomskiego

  Kolejnych 30 lat razem!