POLECAMY

Testero 2015

6 kwietnia 2015

W zeszły piątek niektóre mamy blogerki dostały paczki od firmy Caretero. W ramach ich testowego programu Testero edycja 2015 mogły sobie wybrać produkty, które chciałyby nieodpłatnie testować przez okres 3 tygodni. Do grupy szczęśliwych mam załapałam się też i ja. Jesteście ciekawi co testuję? Co skrywało to duże pudło?

karton

Jak widać na załączonych obrazkach Karolinie do gustu przypadł sam karton i równie dobrze na testowaniu kartonu mogłoby się zakończyć, ale wiadomo mama nie byłaby z tego testowania do końca zadowolona. Dlatego też wypakowaliśmy to cudo!

Testujemy wózek spacerowy Sonata. Więcej o wózku tutaj.

W Wielkanoc wybraliśmy się na pierwszą przejażdżkę. Jeżeli jesteście ciekawi mojej opinii na temat wózka to koniecznie zajrzyjcie za 3 tygodnie. Wtedy pojawi się moja relacja z testów!

 

Polecane dla Ciebie

 • Szkoda, że nie testowanie na dłuższy okres 🙂 najlepiej rok, półtora – na ten okres w którym dziecko wózka spacerowego potrzebuje 😉

  Pozdrawiam, MG

 • ależ cudowna kolorystyka wózka!!
  Szkoda, że to tylko testowanie bo wózek wygląda rewelacyjnie

 • Natka

  Witam mam pytanie odnośnie pokrowca na nóżki czy on jest jakoś zakładany pod podnóżek tak żeby faktycznie chronił dziecko od zimna. W mojej dotychczasowej parasolce nie zdawał w ogóle rezultatu.

  • Można go założyć pod podnóżek, ale kiedy dziecko będzie machało nóżkami to raczej go uniesie, gdyż w żaden sposób nie jest on dołem mocowany do wózka. Nie wiem czy są takie mocowane… U nas spełnia swoje zadanie.