KONKURSY

Wygraj poduszeczkę od firmy Womar

5 lutego 2015

Polishgirlolga szaleje! Znowu mam dla Was konkurs! Tym razem możecie wygrać mięciutką polarową poduszeczkę, którą funduje Wam firma Womar.

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest Polishgirlolga – żona i matka (nie)idealna.
 2. Konkurs odbywa się na  stronie organizatora w serwisie Facebook.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
 4. Jedna osoba może dodać tylko jedno zgłoszenie.
 5. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 6. Aby wziąć udział w konkursie, należy pod postem konkursowym w serwisie Facebook dodać zabawne zdjęcie swojego dziecka podczas snu.  (Pojedyncze zdjęcie, a nie kolaż)
 7. Mile widziane będzie:
  1. Polubienie i publiczne udostępnienie grafiki konkursowej.
  2. Polubienie strony organizatora oraz sponsora: Womar.
  3. Zaproszenie do zabawy dwóch osób.
 8. Uczestnik konkursu oświadcza, że jest autorem zdjęcia zamieszczonego w komentarzu i wyraża zgodę na jego późniejszą publikację w serwisie organizatora.
 9. Konkurs trwa od dnia 5. lutego 2015 r. do dnia 12. lutego 2015 r  do godz. 23:59.
 10. Wyłonienie zwycięzcy przez jury nastąpi 14 lutego 2015 roku. Jury powołane przez organizatora wybierze najlepsze według własnej oceny zgłoszenie i je nagrodzi. Od decyzji jury odwołanie nie przysługuje.
 11. Nagrodą w konkursie jest:
  1. Mięciutka polarowa poduszeczka w kolorze żółtym, różowym lub niebieskim (do wyboru przez zwycięzcę).  Można ją zobaczyć tutaj.
 12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inną, na jej równowartość pieniężną ani przenieść praw do jej otrzymania na osoby trzecie.
 13. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma obowiązek podania organizatorowi swoich danych teleadresowych oraz koloru nagrody poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook w ciągu 3 dni od daty publikacji wyników na stronie organizatora. W przeciwnym razie jury wyłoni kolejnego zwycięzcę.
 14. Wysyłka nagród przez sponsora możliwa tylko na terenie RP.
 15. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na publikację przez organizatora swojego imienia i nazwiska na blogu organizatora oraz na profilu organizatora w serwisie Facebook, zgodnie z danymi wskazanymi w nazwie profilu zwycięzcy w serwisie Facebook.
 16. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsora swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Zwycięzca ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawy.
 17. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu podczas trwania konkursu.
 18. Wszelkie pytania i uwagi odnośnie konkursu można kierować poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook lub przez formularz kontaktowy na blogu organizatora.
 19. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.
 20. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany  przez serwis Facebook ani z nim związany. Uczestnik przekazuje swoje dane osobowe organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.

Powodzenia i czekam na Wasze zgłoszenia!

Polishgirlolga

 


WYNIKI

womar

 

Serdecznie dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia. Zdjęcia świetne  i chciałabym nagrodzić więcej osób, ale niestety mam tylko jedną poduszeczkę, a trafi ona do autorki tego zdjęcia:

Dianka

Gratuluję i czekam na adres do wysyłki nagrody.

Firmie WOMAR bardzo dziękuję, że dała mi możliwość organizacji tego konkursu i polecam się na przyszłość!

A już w przyszłym tygodniu kolejny konkurs! 🙂

 

 

Polecane dla Ciebie