KONKURSY

Karolina ma już rok! Z tej okazji konkurs!

19 stycznia 2015

Nasza mała Minnie ma już rok. 19 stycznia 2014 roku o godz. 14:04 staliśmy się rodzicami Karolinki. Przez ten rok w naszym życiu zaszło wiele zmian. Zmian na lepsze, mimo że czasem zadajemy sobie pytanie „Co my najlepszego zrobiliśmy?” 🙂

Impreza z okazji pierwszych urodzin odbyła się w zeszłą sobotę w naszym mieszkaniu. Wśród gości sama najbliższa rodzina. Jubilatka była zachwycona prezentami, dobrze się bawiła aż w końcu padła zmęczona. Wyglądała jak milion dolców.

Sami zobaczcie:

This slideshow requires JavaScript.

KONKURS

Z okazji pierwszych urodzin Karolinki wraz ze sponsorami: firmą Lovi oraz Tutuszką przygotowałam dla Was konkurs. Nagród jest aż 5, więc jest o co zawalczyć.

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest Polishgirlolga – żona i matka (nie)idealna.
 2. Konkurs odbywa się na  stronie organizatora w serwisie Facebook.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
 4. Jedna osoba może dodać tylko jedno zgłoszenie.
 5. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 6. Aby wziąć udział w konkursie, należy pod postem konkursowym w serwisie Facebook odpowiedzieć na pytanie: Jaki etap w rozwoju Twojego dziecka najbardziej Cię rozczulił i dlaczego? Jeżeli jesteś w ciąży Twoja odpowiedź może dotyczyć rozwoju prenatalnego.
 7. Mile widziane będzie:
  1. Polubienie i publiczne udostępnienie grafiki konkursowej.
  2. Polubienie strony organizatora oraz sponsorów: Lovi i Tutuszka w serwisie Facebook.
  3. Otagowanie i zaproszenie do konkursu dwóch znajomych w serwisie Facebook.
 8. Konkurs trwa od dnia 19 stycznia 2015 r. do 31 stycznia 2015 r.
 9. Wyłonienie zwycięzców przez jury nastąpi w terminie do 7 dni od dnia zakończenia konkursu. Jury powołane przez organizatora wybierze najlepsze według własnej oceny zgłoszenia i je nagrodzi. Od decyzji jury odwołanie nie przysługuje.
 10. Nagrodami w konkursie są:
  1. 3 zestawy sponsorowane przez firmę Lovi składające się z dynamicznych smoczków uspokajających z kolekcji I love Daddy/Mummy w rozmiarze 6 – 18m i butelki LOVI Aktywne ssanie z nowym systemem odpowietrzania Super vent o pojemności 250ml.
  2. opaska dla małej księżniczki w kolorze ecru sponsorowana przez Tutuszkę.
  3. bezpieczne lusterko Paski marki Black Plum przekazane przez Polishgirlolgę – żonę i matkę (nie)idealną.
 11. Zwycięzca nie może wymienić nagród na inne, na ich równowartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
 12. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy mają obowiązek podania organizatorowi swoich danych teleadresowych poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook w ciągu 3 dni od daty publikacji wyników na stronie organizatora. W przeciwnym razie jury wyłoni kolejnego zwycięzcę.
 13. Wysyłka nagród możliwa tylko na terenie RP.
 14. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikację przez organizatora imienia i nazwiska Uczestnika na blogu organizatora oraz na profilu organizatora w serwisie Facebook, zgodnie z danymi wskazanymi w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.
 15. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsorów swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawę.
 16. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu podczas trwania konkursu.
 17. Wszelkie pytania i uwagi odnośnie konkursu można kierować poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook lub przez formularz kontaktowy na blogu organizatora.
 18. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.
 19. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany  przez serwis Facebook ani z nim związany. Uczestnik przekazuje swoje dane osobowe organizatorowi a nie serwisowi Facebook.

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i chętnie weźmiecie w nim udział!  A oto cudeńka, które mogą do Was trafić:

Gdybyście chcieli wiedzieć to stylizacja Karolinki została zaprojektowana przeze mnie. Spódniczkę zrobiła dla nas Tutuszka, a body z naszym projektem przygotowała Dejna. Opaska, buciki i rajstopki kupione na allegro.  Tort przygotowała Pani Ania z Lukrowych Tortów Ani.

Polecane dla Ciebie

 • dużo zdrówka dla małego Szkraba niech zdrowo rośnie i daje Wam dużo radości 😀

 • Dominika Drobka

  z checia biore udział 😉