DZIECKO

Szykuje się imprezka

6 stycznia 2015

Już niedługo, bo za 13 dni, Karolinka skończy roczek. Nie mogę uwierzyć jak ten czas szybko leci. Jeszcze niedawno byłam w ciąży, cieszyliśmy się z Przemkiem z rosnącej bety i czekaliśmy na moment, aż będzie bezpiecznie podzielić się ze wszystkimi tą wspaniałą nowiną. Kilka dni przed wyznaczonym terminem porodu na świecie pojawiła się nasza Gwiazdeczka (54cm, 3390g), a było to dokładnie 19. stycznia 2014 roku o godz. 14:04 na porodówce w Policach. 

BYŁ TO NAJSZCZĘŚLIWSZY DZIEŃ NASZEGO ŻYCIA!

Ci co nas znają, wiedzą, że Karolinka była długo wyczekiwanym dzieckiem i mimo, że we dwoje byliśmy bardzo szczęśliwi, to do pełni szczęścia brakowało nam właśnie tej małej istotki! Niespełna rok temu nasze marzenia się spełniły i mogliśmy po raz pierwszy trzymać w ramionach naszą Królewnę.

Ale ale, nie będę się tu rozczulać, bo na to przyjdzie jeszcze czas, tylko muszę się wziąć do roboty i zaplanować jej pierwsze urodziny. Data już jest znana: 17 stycznia (niestety 19 wypada w poniedziałek), godz. 14:04, miejsce: nasze mieszkanie. Imprezy nie planujemy zbyt dużej, tylko najbliższa rodzina i chrzestni, a to i tak wyjdzie około 15 osób.

Motyw przewodni: images (1)

Bo mamusia, czyli ja, ma ostatnio fazę na Minnie Mouse. Dekoracje już zamówione, kreacja małej jubilatki prawie gotowa, pozostaje tylko ustalić menu, zamówić tort i skołować stół, krzesła i wystarczającą ilość zastawy stołowej, bo w prezencie ślubnym takowej nie dostaliśmy. :'(  Czy korzystaliście kiedykolwiek z wypożyczalni takich sprzętów? Bo ja się nad tym zastanawiam, tylko nie wiem czy nie pójdę z torbami. Muszę zgłębić temat.

A co do menu to chętnie też skorzystam z Waszych podpowiedzi. Nie planuję tradycyjnego obiadu, a raczej ciepłe i zimne przekąski – pieczone mięso, sałatki, ciasta itd.  Może podrzucicie mi w komentarzach jakieś ciekawe i sprawdzone przepisy? Nie ukrywam, że po cichu liczę na Waszą pomoc w tej kwestii.

Życzcie mi powodzenia, bo takiego wydarzenia u nas w mieszkaniu jeszcze nie organizowałam! Za dwa tygodnie możecie też spodziewać się relacji z tej ważnej dla nas imprezy.

Polecane dla Ciebie